اخبار ارز دیجیتال

کدام بازار بیت کوین را خرس می کند؟ قیمت بیت کوین صادقانه نصف های قدیمی را کپی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آخرین معیارهای قیمت بیت کوین نشان می دهد که بیت کوین همچنان به نصف شدن نقشه راه خود در سبک کلاسیک در مقایسه با سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ ادامه می دهد.

داده‌های جدید حاکی از آن است که قیمت بیت‌کوین (BTC) در مسیر رسیدن به بالاترین رکوردهای جدید در مسیر است.

مجموعه ای از شاخص های قیمت از سوی شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode که در ۱۱ آوریل منتشر شد، نشان می دهد که نصف شدن فعلی بیت کوین به سبک کلاسیک در حال گسترش است.

قیمت بیت کوین بسیار شبیه به هاوینگ های قبلی است

با افزایش بیش از ۷۰ درصدی بیت کوین/دلار آمریکا در سال ۲۰۲۳ و فاصله بسیار زیادی با کمترین قیمت آن در نوامبر ۲۰۲۲ یعنی ۱۵۶۰۰ دلار، تحلیلگران در حال ارزیابی نقش نصف شدن یارانه بلوکی در سال آینده هستند.

قرار است میزان «مینت» استخراج‌کننده بیت‌کوین در هر بلوک را از ۶.۲۵ بیت‌کوین به ۳.۱۲۵ بیت‌کوین کاهش دهد.

بنابراین، شرط‌بندی‌ها بر روی تأثیر بر عملکرد قیمت بیت‌کوین نیز از نصف شدن‌های گذشته کپی کرده و افزایش یافته است، و خود این رویداد به عنوان پله‌ای برای رسیدن به بالاترین سطح تاریخ عمل می‌کند.

نگاهی به اعداد Glassnode شباهت های بین نیمه عمر فعلی و قبلی را برجسته می کند. علیرغم افزایش نسبتاً اندک از نظر درصدی، BTC/USD در حال حاضر پس از آنچه که به نظر می رسد پایین ترین سطح بازار است، روند صعودی دارد.

به طور مشابه، ردیابی عملکرد قیمت از آخرین بالاترین رکورد تاریخ، این چرخه را محکم در زمینه تاریخی قرار می دهد.

مرتبط: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری

در همین حال، تحلیل و بررسی در اواخر ماه گذشته، منبع داده Ecoinometrics بینش بیشتری در مورد عملکرد اخیر خود ارائه کرد.

آنها همچنین توافق کردند که بالاترین رکوردهای جدید را تعیین کنند و از رکود اقتصاد کلان که نقشه راه را مخدوش می کند، جلوگیری کنند.

«اقدامات قیمت بیت کوین نشان می‌دهد که پایین‌ترین قیمت شکل گرفته است، اما با توجه به قریب‌الوقوع شدن رکود جهانی، برای این فرض زود است.

بی‌اطمینانی اقتصادی تقاضا برای پناهگاه‌های امن را افزایش می‌دهد، اما بیت‌کوین همچنان مانند یک دارایی پرخطر معامله می‌شود.

تا ۱۸۰۰۰۰ دلار؟

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این باور که چرخه نصف شدن سال ۲۰۲۴ به روزهای خوب ادامه خواهد داد، در بازار نزولی اخیر به جایی نرسیده است.

مرتبط: بازار نزولی بیت کوین ۲۰۲۲ با وجود از دست دادن عمده روند روند، “عادی” است – تحلیلگر

Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، اخیراً بر این باور که چرخه بعدی بیت کوین در سال ۲۰۲۵ با قیمت بیت کوین در حدود ۱۸۰۰۰۰ دلار خواهد بود، دو چندان شد.

با این وجود، او خاطرنشان کرد که با گذشت زمان، افزایش قیمت بیت کوین شاهد “اثر کاهشی” خواهد بود.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا