اخبار ارز دیجیتال

NFT Mystery Boxes چیست و چگونه کار می کند؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جعبه‌های رمز و راز NFT مجموعه‌ای از دارایی‌های دیجیتال ناشناخته هستند که پس از خرید، هیجان کشف آنچه در داخل آن است را به خریداران ارائه می‌دهند.

خطرات مرتبط با جعبه های رمز و راز NFT

مخاطرات NFT Mystery Box شامل عدم قطعیت ارزش، پتانسیل برای تقلبی یا NFTهای با کیفیت پایین، نوسانات بازار، تقلب، عدم کنترل و شفافیت است.

عدم اطمینان در مورد ارزش محتوا، خطر اصلی مرتبط با جعبه های رمز و راز NFT است. با این حال، ممکن است محتویات جعبه انتظارات شما را برآورده نکند یا آنطور که انتظار داشتید ارزشمند نباشد.

خطر دیگر این است که NFT های غیر استاندارد یا جعلی در دسترس قرار می گیرند زیرا کلاهبرداران ممکن است از ناشناس بودن برخی از سایت های NFT سوء استفاده کنند. تأیید مشروعیت NFTها و پلت فرم و موقعیت آنها در بازار برای جلوگیری از دستیابی به دارایی های تقلبی یا با کیفیت پایین ضروری است.

ریسک نوسانات بازار نیز وجود دارد زیرا قیمت NFT می تواند به طور قابل توجهی نوسان کند. نظارت بر جعبه رمز و راز NFT و عدم شفافیت می تواند منجر به کلاهبرداری شود. مشتریان تأثیر کمی بر NFT های خاصی که دریافت می کنند دارند، بنابراین اگر NFT هایی که دریافت می کنند سلیقه و انتظارات آنها را برآورده نکند، می توانند ناامید شوند.

مزایای NFT Mystery Box

جعبه های اسرارآمیز NFT چندین مزیت مانند هیجان و شگفتی، ارزش بالقوه و جذابیت کلکسیونی را ارائه می دهند.

جعبه های رمز و راز NFT دارای مزایای مختلفی هستند که باعث محبوبیت آن ها در بین کلکسیونرها و علاقه مندان می شود. اول، این جعبه‌های اسرارآمیز حس هیجان و انتظار را تقویت می‌کنند، زیرا مشتریان مشتاقانه منتظر انتشار محتوای NFT هستند. عامل غافلگیری هیجان اضافی را به فرآیند خرید اضافه می کند و آن را به یک فعالیت هیجان انگیز تبدیل می کند.

دوم، جعبه رمز و راز NFT به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که NFT های ارزشمند و کمیاب را با قیمت کمتری نسبت به خرید جداگانه آنها به دست آورند. مجموعه‌داران و سرمایه‌گذارانی که به دنبال تنوع بخشیدن به مجموعه‌های هنری و دارایی‌های هنری دیجیتال خود هستند، ممکن است این موضوع را بسیار جالب بدانند. امکان یافتن یک NFT نسخه کمیاب یا محدود در یک جعبه می تواند ارزش آن را در طول زمان بسیار افزایش دهد.

جعبه‌های شگفت‌انگیز NFT نیز از جذابیت انحصار و محدودیت‌های عرضه بهره می‌برند. رمز و راز محتویات جعبه و این واقعیت که اغلب در تعداد کم تولید می شود، جعبه را برای کلکسیونرها جذاب تر می کند. داشتن یک Mystery Box چیزی بیش از ابزاری برای به دست آوردن NFT است. همچنین یک تجربه منحصر به فرد و جالب را ایجاد می کند که جذابیت خرید را افزایش می دهد.

نحوه خرید و فروش جعبه های رمز و راز NFT در بایننس

برای خرید جعبه‌های اسرارآمیز NFT در بایننس NFT، کاربران می‌توانند جعبه‌ها را در پلتفرم مرور، انتخاب و خریداری کنند، در حالی که فروشندگان می‌توانند فهرست‌هایی ایجاد کنند، قیمت‌ها را تعیین کنند و جزئیات جعبه رمز را ارائه کنند. مزایده ممکن است نیاز به مناقصه داشته باشد.

مرحله ۱: به Binance NFT Marketplace بروید و به حساب خود وارد شوید. اگر حساب Binance ندارید، یکی بسازید.

برای خرید NFT Mystery Box-1 یک حساب کاربری در Binance ایجاد کنیدمرحله ۲: برای پیوستن به Mystery Box Market، روی نوار پیمایش بالا کلیک کنید[探索]کلیک[ミステリー ボックス]انتخاب کنید.

جعبه‌های اسرارآمیز را در بازار Mystery Box کاوش کنید

مرحله ۳: از فیلتر “باز نشده” برای شناسایی جعبه های رمز و راز NFT باز نشده استفاده کنید.

یک جعبه رمز و راز NFT باز نشده پیدا کنیدمرحله ۴: روی NFT کلیک کنید تا صفحه محصول و جزئیات جعبه رمز و راز NFT را ببینید.

مرحله ۵: جزئیاتی مانند عنوان، هزینه، آدرس قرارداد و سایر عوامل مرتبط را در نظر بگیرید.

مرحله ۶: کلیک کنید [Series Content] رتبه بندی نادر NFT را بررسی کنید.

مرحله ۷: برای خرید Mystery Box روی «اکنون خرید» کلیک کنید. اطلاعات سفارش را در پنجره پاپ آپ بررسی کنید و روی “تأیید” کلیک کنید تا معامله به پایان برسد.

خرید را کامل کنید

اگر NFT Mystery Box که کاربر می خواهد بخرد در حراج باشد، باید پیشنهاد دهد. کاربر با بالاترین پیشنهاد در پایان حراج برنده جعبه است.

کاربران هنگام فروش جعبه های رمز و راز NFT در بازار NFT بایننس روند مشابهی را دنبال خواهند کرد. می توانید به بخش فروش رفته و لیستی از Mystery Boxes ایجاد کنید. فروشندگان علاوه بر توصیف محتوا و تعیین قیمت در BNB (BNB) یا ارز دیجیتال پشتیبانی شده دیگر، باید شرایط اضافی را نیز مشخص کنند.

جعبه های رمز و راز NFT چگونه کار می کنند؟

جعبه‌های اسرارآمیز NFT به خریداران این امکان را می‌دهند که مجموعه‌ای از NFT با محتویات ناشناخته خریداری کنند، که با باز شدن جعبه به صورت دیجیتالی آشکار می‌شوند.

جعبه های رمز و راز NFT معمولاً از یک فرآیند خاص پیروی می کنند.

خرید

مشتریان می‌توانند جعبه‌های رمز و راز NFT را که می‌خواهند از پلتفرم‌ها یا بازارهایی که جعبه‌های اسرار آمیز NFT می‌فروشند، بخرند، مرور و انتخاب کنند. قیمت و محتویات هر جعبه معمولاً از قبل درج شده است.

محتوای تصادفی

خریداران Mystery Boxes نمی دانند دقیقاً چه NFT در داخل آن وجود دارد. آنها معمولاً از الگوریتم ها یا روش های تصادفی برای تعیین محتوا استفاده می کنند.

وقتی جعبه را باز می کنید

پس از خرید، مشتری می تواند به صورت دیجیتالی جعبه رمز را باز کند. این عمل NFT را در جعبه نشان می دهد.

جعبه را آشکار کن

با باز کردن بسته، تک تک NFT های خریداری شده توسط خریدار نمایش داده می شود. NFT ها ممکن است شامل مجموعه های دیجیتال، املاک مجازی یا سایر دارایی های دیجیتال باشد.

ارزش و نادر بودن

ارزش و نادر بودن NFT ها در Mystery Boxes ممکن است متفاوت باشد. برخی از جعبه‌ها ممکن است حاوی NFT‌های کمیاب یا محدود باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است ترکیبی از موارد کمیاب‌تر و رایج‌تر را ارائه دهند. بسته به متغیرهایی مانند تقاضا، نادر بودن و شهرت تولیدکننده، ارزش NFTها می تواند نوسان داشته باشد.

مالکیت و استفاده

پس از افشای NFT، خریدار مالکیت NFT خریداری شده را بر عهده می گیرد و آزاد است که تصمیم بگیرد آن را در یک کیف پول دیجیتال ذخیره کند، آن را در یک نمایشگاه آنلاین به نمایش بگذارد، یا آن را مبادله و در بازار NFT بفروشد.

توضیحات جعبه رمز و راز NFT

ایده NFT Mystery Box در دنیای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) منحصربه‌فرد است. این جعبه‌ها حاوی NFT‌های دست‌چین شده‌ای هستند که به صورت بسته‌بندی فروخته می‌شوند، اغلب با اجزای شگفت‌انگیز یا تصادفی. همانند جعبه‌های مرموز سنتی، NFT‌های دقیق موجود در جعبه تا پس از خرید برای خریدار مشخص نیست.

جعبه‌های رمز و راز NFT می‌توانند شامل طیف گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتالی مانند بازی‌های ویدیویی، کلکسیون‌ها، ویژگی‌های مجازی، آثار هنری و سایر اشیا باشند. مردم به هیجان کشف و امکان یافتن NFT های ارزشمند یا کمیاب در جعبه ها کشیده می شوند. در نتیجه، بازار NFT هیجان‌انگیزتر و گیمی‌تر خواهد شد.

جعبه‌های رمز و راز NFT اغلب در بازارهای NFT و فروشگاه‌های آنلاین متمرکز بر NFT فروخته می‌شوند. مشتریان می توانند این جعبه ها را بخرند و به صورت دیجیتالی باز کنند تا NFT های داخل آن آشکار شود. برای کلکسیونرها و علاقه مندانی که عاشق عنصر غافلگیری و امکان یافتن چیزی خاص هستند، کمیاب بودن و ارزش NFT های موجود در Mystery Boxes می تواند متفاوت باشد، که آنها را به چشم اندازی جذاب تبدیل می کند.

با این حال، مهم است که شرایط و ضوابط NFT Mystery Box، از جمله هزینه‌ها و محدودیت‌های مربوط به فروش مجدد NFT‌های خریداری‌شده را بخوانید و درک کنید. مانند هر خرید یا سرمایه گذاری در بازار NFT، عاقلانه است که با احتیاط پیش بروید، تحقیقات دقیقی انجام دهید و فقط با پول یا سایر منابعی که می توانید فعالانه متعهد شوید مشارکت کنید.

نویسنده: Onkar Singh

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا