اخبار ارز دیجیتال

نهنگ ها در اقدامی بزرگ بیش از ۶۲۰ میلیون دلار در اتریوم (ETH) خریدند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آ. شراب شیرین یا تلخ اسپانیولی مقدار قابل توجهی اتریوم (ETH) خریداری شد که در مجموع بیش از ۶۲۰ میلیون دلار بود. داده‌های Spot On Chain نشان می‌دهد که مقدار عظیمی از ۱۵۰۰۳ ETH در یک ساعت با استفاده از ۵۹ میلیون DAI با نرخ تقریباً ۳۹۳۲ دلار به دست آمده است. در چهار روز گذشته، ۱۶۳۲۹۵ ETH در این کیف پول‌ها جمع‌آوری شد که تقریباً ۶۲۰.۷ میلیون DAI هزینه داشت و میانگین قیمت خرید ۳۸۰۱ دلار بود که منجر به سود برآورد نشده ۲۴.۳ میلیون دلاری شد.

اینها معاملات این پروژه با HEX و کیف پول های متصل به PulseChain، پروژه ای با پیوندهایی به شخصیت بحث برانگیز ریچارد هارت، بنیانگذار PulseX، مرتبط است. PulseChain موضوع بحث و جدل در جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. علی‌رغم بحث‌هایی که پیرامون بنیانگذار آن وجود دارد، سرمایه‌گذاری قابل توجه در اتریوم توسط نهادهای مرتبط با PulseChain نشان‌دهنده اعتماد به آینده این دارایی دیجیتال است.

قیمت اتریوم ۴۰۰۰ دلار است

تاثیر این خریدهای بزرگ به وضوح در بازار قابل مشاهده است و قیمت اتریوم به ۴۰۰۰ دلار نزدیک می شود. در حال حاضر ETH تجارت این قیمت به ۳۹۳۹ دلار رسید که افزایش چشمگیر ۳.۷۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و ۶۲.۵۷ درصدی نسبت به ماه گذشته را نشان می‌دهد. علاقه گسترده سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی همچنان به حرکت اتریوم کمک می‌کند و بر باور گسترده به پتانسیل بلندمدت آن تأکید می‌کند.

افزایش ارزش اتریوم در زمانی اتفاق می افتد که جامعه مشتاقانه منتظر تحولات آتی است. ارتقاء Dencunانتظار می‌رود که این ارتقاء Pro-dankharding را معرفی کند، پیشرفتی که هدف آن کاهش شدید هزینه تراکنش‌های لایه ۲ و در نتیجه بهبود تجربه و کارایی کلی کاربر در شبکه اتریوم است.

با نزدیک شدن به تاریخ ارتقای Dencun، ناظران بازار و شرکت کنندگان به دقت حرکت قیمت و الگوهای سرمایه گذاری در بازار اتریوم را زیر نظر دارند. پایان فعالیت ها اعلامیه های سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ یا “نهنگ ها” بر علاقه و خوش بینی قابل توجه به اتریوم تأکید کرده و موقعیت آن را به عنوان یک دارایی دیجیتال پیشرو در فضای ارزهای دیجیتال تقویت می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا