اخبار ارز دیجیتال

Whale 1010 NFT را در 48 ساعت در “بزرگترین زباله NFT تا کنون” به فروش رساند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با اینکه بازار Blur دومین ایردراپ خود را به زودی راه اندازی می کند، اندرو تورمن از Nansen گفت که این تخلیه بزرگ NFT می تواند یک بازی برای تضمین سود و در عین حال کسب جوایز توکن BLUR اضافی باشد. من این نظریه را مطرح کردم که وجود دارد.

بر اساس داده‌های نانسن، نهنگ غیرقابل تغییر (NFT) جفری هوانگ، مستعار برادر بزرگ ماچی، 1010 توکن را در 48 ساعت رها کرد و در مجموع 11680 اتر (ETH) یا 18.6 میلیون دلار به دست آورد.

اندرو تورمن، تکنسین تقویت روان‌سنجی سیمیان نانسن در یک موضوع توییتری در ۲۵ فوریه، فعالیت‌های معاملاتی در دو روز گذشته را برجسته کرد و اشاره کرد که «احتمالاً بزرگترین تخلیه NFT تا به امروز بوده است».

رویدادهای عمده فروش شامل 90 کشتی Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT، 191 Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT و 308 Otherdeed NFT بود.

با این حال، قابل توجه است که Machi Big Brother (Machi) بلافاصله پس از تخلیه، 991 NFT را پس گرفت. تورمن نظریه می‌دهد که این می‌تواند یک بازی برای تضمین سود در حین اجرای «یک تجارت شستشوی بزرگ برای ایجاد سودهای هنگفت ایردراپ Blur» باشد. “دستکاری کاملاً آشکار در بازار.”

طبق گزارش‌ها، Machi یکی از بزرگترین دریافت‌کنندگان ایردراپ توکن‌های BLUR از بازار نوظهور NFT Blur است و اخیراً OpenSea از نظر حجم معاملات از پلت‌فرم‌های برتر NFT کنار گذاشته شده است.

در 14 فوریه، این پروژه اولین دور ایردراپ های خود را به جامعه راه اندازی کرد. مقدار توکن های ایردراپ شده به سطح تعامل کاربر با پلتفرم و فعالیت معاملاتی NFT مبتنی بر اتریوم بستگی دارد.

در 17 فوریه، پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intel نشان داد که Machi 1.8 میلیون توکن BLUR دریافت کرده و همه آنها را به قیمت 1.3 میلیون دلار بازخرید کرده است.

به این ترتیب، Machi ممکن است به دنبال به دست آوردن برخی توکن های جدید BLUR در دور بعدی با افزایش فعالیت معاملاتی NFT باشد، در حالی که سایر نهنگ ها ممکن است. به دنبال شما هم می توانید همین کار را انجام دهید.

مربوط: Pacman بنیانگذار Blur شاهد جنگ های بازار NFT است

طبق داده‌های طبقه قیمت NFT، قیمت‌های BAYC، MAYC و Otherdeed NFT 7.77٪، 9.2٪ و 8.16٪ در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است، که به پایین‌ترین قیمت‌ها برای اولین مجموعه برتر دور ریخته شده Machi نگاه می‌کند.

تورمن در پست بعدی گفت:

با توجه به CoinGecko، BLUR در زمان نگارش این مقاله 0.79 دلار است و قیمت آن طی هفت روز گذشته 17.7 درصد کاهش یافته است.

در 22 فوریه، تیم Blur زمزمه کرد این پروژه به زودی توکن هایی به ارزش 300 میلیون دلار را در دور دوم خود یا «فصل 2» پخش خواهد کرد.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا