🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ با SHIB و PEPE قدم های بزرگی در بازار برمی دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ کریپتو که با حرکتی مهم توجه دنیای ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد. کاربردی مجموعه ای از معاملات استراتژیک شامل سکه های میم محبوب Shiba Inu (SHIB) و Pepe (PEPE) در میان روند صعودی گسترده تر در بازار. این تراکنش ها برای اولین بار توسط تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال لوکونچیان، که جزئیات فعالیت های نهنگ را در رسانه های اجتماعی شرح داد، آشکار شد.

بر اساس توییت لوکونچیان، این سرمایه‌گذار ناشناس ۱.۹۷ تریلیون توکن PEPE به ارزش تقریبی ۶.۰۷ میلیون دلار را به صرافی ارزهای دیجیتال پیشرو بایننس منتقل کرد. این حرکت منجر به سود ۳.۴۹ میلیون دلاری برای نهنگ شد که نشان‌دهنده هوش و زمان سرمایه‌گذار در جهت‌یابی بازار بی‌ثبات کریپتو بود. پس از این سود قابل توجه، نهنگ تمرکز خود را به منطقه محبوب دیگری تغییر داد. پول سینهShiba Inu تنها سه ساعت بعد ۷۵.۹ میلیارد توکن SHIB معادل ۸۹۳۰۰۰ دلار را از بایننس خارج کرد.

ظهور مجدد پول میم

این سری از تراکنش ها در طول احیای بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد. بیت کوین از مرز ۶۲۰۰۰ دلار فراتر رفت. به نظر می رسد روند صعودی بازار بر دیگر ارزهای رمزنگاری شده از جمله SHIB که افزایش قابل توجهی در ارزش خود داشته است، تأثیر مثبت گذاشته است. قیمت SHIB در ۲۴ ساعت گذشته گل سرخ حجم معاملات ۲۴ ساعته نیز با ۱۱۴.۸۰ درصد افزایش به ۲ میلیارد دلار رسید.

در مقابل، پپه کاهش جزئی قیمت را تجربه کرد. رها کردن در مدت مشابه ۴.۴۷ درصد افزایش داشته است. با وجود این کاهش، PEPE در هفته گذشته افزایش قابل توجه ۱۴۶.۷۳ درصدی را ثبت کرد. حجم معاملات Memecoin نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافت و ۱۸.۶۶ درصد افزایش یافت و رقم ۲۴ ساعته را به ۱.۹ میلیارد دلار رساند.

در میان این پویایی‌های بازار، مانور نهنگ بین PEPE و SHIB بر ماهیت پرخطر معاملات ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند، جایی که سرمایه‌گذاران در مقیاس بزرگ می‌توانند تأثیرات قابل‌توجهی بر حرکات بازار و ارزش گذاری سکه داشته باشند. این رویدادها همچنین علاقه رو به رشد و سرمایه گذاری سوداگرانه در میم کوین ها را برجسته می کند، که با وجود خاستگاه سرگرم کننده، به بخش مهمی از اکوسیستم کریپتو تبدیل شده اند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا