اخبار ارز دیجیتال

نهنگ کریپتو 24 میلیون دلار از سهام اتریوم را در حمله فیشینگ از دست داد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

بخش قابل توجهی از وجوه دزدیده شده به صرافی کاملاً خودکار ارزهای دیجیتال FixedFloat منتقل شد.

یک نهنگ کریپتو قربانی یک حمله فیشینگ عظیم شد و میلیون‌ها دلار در اتریوم که توسط راکت‌پول ارائه‌دهنده سهام مایع در اختیار داشت از دست داد.

شرکت امنیتی رمزنگاری Pecshield پس از از دست دادن کل سهام Lido ETH (stETH) و Rocket Pool ETH (rETH) موجودی آدرس در حمله فیشینگ توسط سرمایه‌گذار بزرگ کریپتو گزارش.

این هک تنها در دو تراکنش کامل شد. در یک مورد، 9579 stETH به سرقت رفت و در مورد دیگر، 4851 rETH به سرقت رفت. در زمان حمله 6 سپتامبر، مبلغ دزدیده شده 15.5 میلیون دلار به صورت stETH و 8.5 میلیون دلار به صورت rETH بود که رقم خیره کننده 24 میلیون دلار بود.

فیشرها با هک فیشینگ 24 میلیون دلار معامله کردند. منبع:X

بر اساس داده‌های PeckShield، فیشرها متعاقبا دارایی‌های سرقت شده را با 13785 توکن اتر (ETH) و 1.64 میلیون توکن Dai (DAI) مبادله کردند.

PeckShield گزارش می دهد که بخش قابل توجهی از ذخیره DAI قبلاً به صرافی کاملاً خودکار ارزهای دیجیتال FixedFloat منتقل شده است.

همچنین تیم ردیابی ارزهای دیجیتال SlowMist MistTrack گزارش ما دریافتیم که بیشتر وجوه سرقت شده باقیمانده به سه آدرس از جمله 0x4f2f02ee، 0x7023505 و 0x2abdc2ab منتقل شده است.

مربوط: کلاهبرداران MetaMask وب سایت های دولتی را تصرف می کنند و سرمایه گذاران رمزنگاری را هدف قرار می دهند

طبق داده های منبع ضد کلاهبرداری Scam Sniffer، قربانیان معتبر با امضای یک تراکنش “افزایش”، به کلاهبردار مجوز توکن خود را می دهید.

چگونه برای تراکنش های فیشرها “تحمل خود را افزایش دهیم”.منبع: Etherscan

اعطای مجوز یا مجوز یکی از ویژگی‌های یک توکن ERC-20 است که از یک قرارداد هوشمند استفاده می‌کند تا به شخص ثالث اجازه می‌دهد تا از برخی توکن‌های متعلق به مالک دیگر استفاده کند. برخی از ناظران ارزهای دیجیتال قبلاً در مورد خطرات مرتبط با تأیید ERC-20 هشدار داده بودند و اشاره کردند که توسعه دهندگان ناشناس می توانند قراردادهای هوشمند مخربی را برای کلاهبرداری از کاربران معرفی کنند.

این خبر اندکی پس از آن منتشر می‌شود که حداقل پنج ارائه‌دهنده سهام مایع اتریوم اعمال یا شروع به کار برای تحمیل قوانین خود محدودکننده‌ای کرده‌اند که قول می‌دهند بیش از ۲۲ درصد از بازار سهام اتریوم را در اختیار نگیرند. ارائه دهندگان گزارش شده شامل Rocket Pool، StakeWise، Stader Labs و Diva Saking بودند.

مجله: آسیا اکسپرس: ایردراپ دولتی تایلند کاربران Derio را ویران می کند، ویتنام در صدر کشور کریپتو قرار داردنویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا