🚨 اخبار ارز دیجیتال

Whale Banks 3.49 میلیون دلار از PEPE می خرد، سهام بزرگی را به SHIB و سایر کوین ها منتقل می کند.

فهرست

  • تعادل مجدد سبد سهام استراتژیک
  • SHIB شاهد کاهش چشمگیر است

بر اساس داده های شرکت تحلیل بلاک چین Lookonchain، یک نهنگ بزرگ فروخته شد کل ۱.۹۷ تریلیون توکن PEPE آنها در مجموع ۶.۰۷ میلیون دلار ارزش داشت که سود خالص ۳.۴۹ میلیون دلار را به همراه داشت.

وجوه بعداً به چندین ارز دیجیتال دیگر از جمله Shiba Inu (SHIB)، Decentraland (MANA)، The Sandbox (SAND) و Gala (GALA) توزیع شد.

تعادل مجدد سبد سهام استراتژیک

به نظر می رسد استراتژی تخصیص مجدد نهنگ با دقت محاسبه شده است و خریدها در ارزهای دیجیتال در حال ظهور و تثبیت شده پخش می شوند.

به طور خاص، سرمایه گذار ۷۵.۹ میلیارد توکن SHIB به قیمت ۸۹۳۰۰۰ دلار، ۱.۶ میلیون توکن MANA به قیمت ۱.۰۷ میلیون دلار، ۲.۴۳ میلیون توکن SAND به قیمت ۱.۴۸ میلیون دلار و ۳۶.۸۸ میلیون برای ۱.۴۶ میلیون دلار در اختیار خواهد داشت.توکن GALA خریداری شده است.

این حرکت برای سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ معمول است تا شرط های خود را در دارایی های مختلف در فضای کریپتو پخش کنند. به این ترتیب آنها می توانند از فرصت های منحصر به فردی که هر سکه ارائه می دهد استفاده کنند.

این تخصیص مجدد رویکرد سرمایه‌گذاران را برای گسترش سرمایه‌گذاری‌های خود در دسته‌های مختلف ارزهای دیجیتال، از میم کوین (که از روندهای رسانه‌های اجتماعی و پشتیبانی جامعه بهره می‌برند) تا توکن‌هایی که از دنیای مجازی و اکوسیستم‌های بازی غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کنند، نشان می‌دهد.

SHIB شاهد کاهش چشمگیر است

ارزهای رمزنگاری شده انتخاب شده توسط نهنگ عملکرد متفاوتی در بازار نشان داده اند. قیمت PEPE، جایی که وجوه اصلی کنار گذاشته شد، ۰.۰۵۲۷۳۸ دلار معامله شد که ۳.۶ درصد افزایش داشت.

SHIB که در حال حاضر بخش مهمی از سبد نهنگ ها است، ۱۱.۳ درصد کاهش را تجربه کرد و قیمت آن ۰.۰۰۰۰۱۲۷۷ دلار بود.

MANA و SAND که در مرکز بخش‌های املاک مجازی و بازی‌های دنیای کریپتو قرار دارند، به ترتیب ۱۲.۷% و ۸.۸% افزایش یافتند که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران بر بخش‌هایی با پتانسیل رشد بالا تمرکز کرده‌اند.

یکی دیگر از توکن‌های مرتبط با بازی، GALA، ۴.۴ درصد افزایش یافت که بر رویکرد متنوع سرمایه‌گذار به بخش‌های بازار مستقر و نوظهور در اکوسیستم ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا