اخبار ارز دیجیتال

داستان حذف Wemix در دادگاه های کره جنوبی ادامه دارد

توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیویی تحت حمایت مایکروسافت Wemade قصد دارد به نبرد حقوقی خود با بزرگترین صرافی ارز دیجیتال کره جنوبی ادامه دهد.

یک دادگاه کره جنوبی تصمیم صرافی محلی برای حذف توکن Wemade’s Wemix (WEMIX) را تایید کرد و درخواست Wemade را برای لغو حذف از فهرست رد کرد.

کره هرالد روز پنجشنبه گزارش داد، دادگاه منطقه مرکزی سئول در ۷ دسامبر تصمیم اتحادیه تبادل دارایی دیجیتال (DAXA) را برای حذف WEMIX از صرافی های اصلی کره جنوبی توجیه کرد.

DAXA، گروه مبادلات رمزنگاری که نماینده بزرگترین شرکت های کره جنوبی از جمله Upbit، Bithumb، Coinone، Korbit و Gopax است، گفت که Wemade تعداد توکن های برجسته را به درستی فاش نکرده است.

طبق گزارش ها، دادگاه موضع DAXA را تایید کرد و بر اهمیت گزارش شفاف در مورد توزیع توکن تاکید کرد و اظهار داشت:

دارایی‌های کریپتو هیچ تنظیم‌کننده و ابزار قطعی برای تعیین قیمت‌ها مانند بازار سهام ندارند. […] بنابراین، تعداد توزیع مهم است زیرا قیمت توسط تعادل عرضه و تقاضا تعیین می شود. “

پس از آخرین حکم، Wemade مدعی شد که این شرکت به مبارزه حقوقی خود با DAXA ادامه خواهد داد و نسبت به حکم دادگاه تجدید نظر خواهد کرد.

این شرکت گفت که “به کار خود برای اثبات ناعادلانه بودن تصمیم DAXA ادامه می دهد” و افزود که همچنین قصد دارد شکایتی را تنظیم کند. علاوه بر این، این شرکت قصد دارد شکایتی را به کمیسیون تجارت منصفانه کره، تنظیم کننده اصلی رقابت اقتصادی در کره جنوبی ارسال کند.

حکم دادگاه اندکی پس از آن صادر شد که Wemade درخواست خود را برای دستور مقدماتی در ۲۸ نوامبر ارائه کرد. این پس از آن بود که صرافی های اعضای DAXA برای اولین بار WEMIX را در اواخر نوامبر از فهرست خارج کردند.

Wemade که در سال ۲۰۰۰ تأسیس شد، یک توسعه دهنده بازی ویدیویی کره جنوبی است که توسط شرکت های بزرگ فناوری جهانی از جمله مایکروسافت حمایت می شود. این شرکت پلتفرم بلاک چین Wemix مربوط به بازی خود را با توکنی به همین نام در اواخر سال ۲۰۱۹ راه اندازی کرد.

مربوط: کره جنوبی صرافی های رمزنگاری را بررسی می کند تا توکن های بومی را فهرست کند

ارز رمزنگاری شده Wemix در بحبوحه اخباری مبنی بر خروج از فهرست از اواخر نوامبر سقوط کرده است و در میان آخرین اخبار حتی بیشتر در قرمز است. طبق داده های CoinGecko، این توکن در ۲۴ ساعت گذشته در زمان نگارش حدود ۶۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. WEMIX نیز در ۳۰ روز گذشته بیش از ۹۰ درصد کاهش یافته است.

نمودار قیمت ۳۰ روزه WEMIX. منبع: CoinGecko

طبق برخی گزارش‌ها، Wemix تنها پلتفرم بلاک چین نیست که ممکن است به دلیل ملاحظات DAXA با مشکل مواجه شود.

در ۸ دسامبر، صرافی Upbit اعلامیه‌ای را منتشر کرد که در آن ادعا می‌کرد DAXA هشداری در مورد امواج ارزهای دیجیتال (WAVES) صادر کرده است. به گفته این شرکت، برای محافظت از سرمایه گذاران، DAXA ممکن است به طور مشترک اقداماتی مانند پایان دادن به احتیاط سرمایه گذاری و حمایت تجاری را انجام دهد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا