🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB هفتگی ۱۱.۶۱۸% افزایش می یابد، بخش تکان دهنده این است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سرویس ردیابی Shibburn به دلیل نابودی میلیاردها سکه tit در هفت روز گذشته، افزایش قابل توجهی در میزان سوختن Shiba Inu گزارش کرده است.

در همین حال، از اواسط هفته گذشته، قیمت SHIB با وجود تلاش برای شکستن از سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۰۶ دلار و حذف یک صفر دیگر، ۷.۷۵ درصد کاهش یافت.

میلیاردها شیبا اینو در یک هفته از بین رفت

پلتفرم مورد بحث هفته گذشته به اشتراک گذاشت که تلاش‌های ترکیبی جامعه SHIB و تیم توسعه‌دهندگان SHIB منجر به سوزاندن ۹,۴۱۴,۲۴۴,۲۶۸ کوین میم شیبا اینو از عرضه در گردش شد.

نرخ سوختن روزانه در این هفته پایین بود، به جز یک روز که به لطف تیم SHIB که ۹،۳۵۱،۴۴۴،۴۴۶ SHIB را سوزاند، ۲۷۵۱۰ درصد افزایش یافت. در ۲۴ ساعت گذشته، جامعه SHIB تنها توانسته است ۵،۱۴۵،۳۱۰ سکه میم با مضمون سگ را از بین ببرد و نرخ سوختگی آن ۰ درصد باقی بماند.

سوختگی عظیم SHIB در ژانویه پیش بینی می شود

تیم SHIB یک سوختگی دیگر از SHIB را نسبت به آنچه وعده داده بود انجام داد و انبوهی از SHIB به ارزش ۹۰۷۵۵ دلار را نابود کرد. قبل از آن، در ماه دسامبر و نوامبر، تیم توسعه دهندگان Shiba Inu، به رهبری شیتوشی کوساما مرموز، چهار قطعه SHIB را به کیف پول های بن بست فرستادند. هر کدام تقریباً ۸.۵ میلیارد شیبا اینو حمل می کردند. بنابراین، پس از سوختگی گسترده هفته گذشته، تیم memecoin بیش از ۴۵ میلیارد SHIB را حذف کرد.

طبق پست قبلی راگنار، مدیر گروه تلگرامی “شیباریوم تک” در شبکه های اجتماعی، تیم SHIB قصد دارد ۹.۲۵ تریلیون SHIB را نابود کند. این ممکن است در صورتی امکان پذیر باشد که تیم مکانیزم تایپ را از حالت دستی به حالت خودکار تغییر دهد، همانطور که در یک پست وبلاگ منتشر شده در ابتدای دسامبر ۲۰۲۳ وعده داده شده بود.

عملکرد بازار شیبا اینو

از ۱۱ ژانویه، قیمت SHIB، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، تقریباً ۹ درصد کاهش یافته است و دوباره صفر به ۰.۰۰۰۰۰۹۵۶ دلار اضافه شده است. امروز، ارز دیجیتال الهام گرفته از میم ها ۲.۰۳ درصد افزایش یافته است که برخی از کاهش قیمت عظیم ذکر شده را کاهش می دهد.

نزول SHIB به دنبال کاهش بیت کوین است، با SEC در نهایت پس از سال ها انتظار و بحث، برنامه های لحظه ای بیت کوین ETF را تایید کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا