اخبار ارز دیجیتال

ورودی هفتگی کریپتو بیش از ۱ میلیارد دلار است، ETF بیت کوین قوی می درخشد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همانطور که داده‌های CoinShares نشان می‌دهد، اکوسیستم کریپتو هفته گذشته شاهد جریان عظیمی از سرمایه‌گذاری از سوی سرمایه‌گذاران نهادی بود که نشان‌دهنده استقبال قوی بود. CoinShares در گزارش هفتگی خود، ورودی کلی به اکوسیستم کریپتو را ۱.۱ میلیارد دلار تعیین کرد و ورودی سال تا به امروز (YTD) را به ۲.۷ میلیارد دلار رساند.

نمایش چشمگیر هفته گذشته در بازار کریپتو یکی از جاه طلبانه ترین عملکردهای بازار تا کنون در سال جاری را نشان می دهد، و افزایش جریان ورودی سرمایه، دارایی های تحت مدیریت (AUM) را برای شرکت های رمزنگاری به ۵۹ میلیارد دلار رساند که بالاترین سطح تا کنون است. از ابتدای سال ۲۰۲۲.

طبق داده‌های CoinShares، اکثر ورودی‌های ثبت‌شده مربوط به محصول بیت‌کوین ETF نقطه‌ای بوده است که مجموعاً ۱.۱ میلیارد دلار بوده است. این شرکت تاکید کرد که iShares Bitcoin Trust (iBIT) BlackRock ورودی ۶۹۳.۶ میلیون دلاری را ثبت کرده است، در حالی که FBTC سرمایه گذاری Fidelity ورودی ۵۲۲.۶ میلیون دلاری را ثبت کرده است.

در حالی که سایر صادرکنندگان ETF بیت کوین در حال فعالیت هستند، تراکنش مهم بعدی از سوی GBTC Grayscale Investment انجام شد که هفته گذشته دارایی ها را با خروج ۴۱۴.۸ میلیون دلار خارج کرد. محصول Ark 21Shares نیز ۲۳.۵ میلیون دلار قابل توجه به دست آورد و سومین صندوقی است که به کلوپ ۱ میلیارد دلاری AUM نفوذ می کند.

نمایش بیت کوین، اتریوم و کاردانو

در حالی که تمرکز این هفته بیت کوین بود، سایر آلت کوین های برتر نیز در جریان ورودی چشمگیر سرمایه گذاران نهادی نقش داشتند. بر اساس داده‌های CoinShares، اتریوم (ETH) در مجموع ۱۶.۵ میلیون دلار ثبت کرد، در حالی که کاردانو (ADA) موفق شد ۶.۱ میلیون دلار درآمد کسب کند.

مشارکت سایر آلتکوین ها مانند Solana (SOL)، XRP و Tron (TRX) در مقایسه با ارقام صعودی به دست آمده بسیار ناچیز بود.

به طور کلی بازار طی هفته گذشته در یک محدوده عجیب و غریب معامله شده است و قیمت بیت کوین اکنون به سطح ۵۰۰۰۰ دلار نزدیک شده است. اگر روند فعلی انباشت نهادی ادامه یابد، ممکن است روزهای روشن تری برای ارزهای دیجیتال برتر در پیش باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا