🚨 اخبار ارز دیجیتال

Web3’s Personal Finance Swiss Army Knife Changex به شتاب دهنده Cointelegraph می پیوندد

Changex تجارت ارز دیجیتال و وام دهی را با قابلیت های بانکداری سنتی، از جمله کارت نقدی ویزا در آینده، ترکیب می کند.

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) طیف وسیعی از خدمات مالی را با هدف به چالش کشیدن آنچه که تامین مالی سنتی (TradFi) ارائه می‌دهد، ایجاد کرده است. با این حال، تجربه کاربر همچنان یک مشکل اصلی است که مانع پذیرش گسترده برنامه‌ها و راه‌حل‌های DeFi می‌شود. سال‌ها است که اکوسیستم دی‌فای به دنبال نقطه‌ای برای ورود است که بتواند موج بعدی کاربران را به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بیاورد.

یکی از راه حل های بالقوه یک برنامه فناوری مالی (fintech) است که به کاربران TradFi پاسخ می دهد و همچنین ویژگی های DeFi با استفاده آسان را ارائه می دهد. به این ترتیب، کاربران متوجه می‌شوند که خودسرپرستی، رویه‌ای که به آن‌ها اجازه می‌دهد از دارایی‌های دیجیتال در کیف پول شخصی خود بدون کمک شخص ثالث محافظت کنند، ممکن است بتواند به جلو حرکت کند و موسسات متمرکز مانند بانک‌ها می‌توانید شروع به حذف کنید. واسطه های بدجنس

در حالی که تلاش کاربران برای به عهده گرفتن مسئولیت کامل نگهداری و کنترل دارایی‌های رمزنگاری‌شان، سرعت خودسرپرستی را تسریع می‌کند، فضای Web3 در حال پذیرش ارزهای دیجیتال است و از هر دو جنبه CeFi و DeFi برای کمک به فرآیند انتقال استفاده می‌کند. خدمات قابل مبادله، مصرف و به دست آوردن. .

با پیش‌بینی تقاضا و ظهور برنامه‌های مالی غیرمتمرکز پیچیده جدید، Changex، یک کیف پول تلفن همراه همه‌کاره، مدل CeDeFi را برای جذب کاربران از خدمات سنتی به خدمات مالی و مالی متمرکز بر روی یک صفحه استفاده می‌کند. ترکیب مالی غیرمتمرکز. محیط.

DeFi با CeFi ملاقات می کند

برنامه Changex با سپردن کلیدهای دارایی های رمزنگاری شده به کاربران، یک صرافی ارز دیجیتال را در یک محیط غیر محرمانه فراهم می کند. کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را در این پلتفرم خرید، فروش و انتقال دهند و خرید ارزهای دیجیتال از طریق کارت های نقدی و حواله های بانکی نیز پشتیبانی می شود. این صرافی از چندین بلاک چین از جمله اتریوم، پلیگون و زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می کند.

کاربران دی‌فای می‌توانند از محبوب‌ترین روش‌های مالی جایگزین، از جمله استکینگ بهره ببرند، و در اواخر امسال وام‌ها و سود استیبل کوین همگی در یک برنامه در دسترس خواهند بود. Changex همچنین APR اضافی را هنگام شرط‌بندی جوایز با استفاده از رمز بومی پلتفرم، CHANGE، ارائه می‌کند.

کارت نقدی Changex Visa در آینده به شما پول نقد را پس از خریدهایتان می دهد. منبع: Changex

کارت نقدی Changex Visa در آینده به شما پول نقد را پس از خریدهایتان می دهد. منبع: Changex

برنامه Changex همچنین یک IBAN تنظیم شده اتحادیه اروپا را برای کاربرانی که دارایی های فیات را مدیریت می کنند، صادر می کند، در را به روی تجارت فرامرزی در سراسر اتحادیه اروپا باز می کند و شکاف بین دنیای ارزهای دیجیتال و سیستم مالی سنتی را پر می کند. ما همچنین در تلاش هستیم تا این دارایی ها را پر کنیم. کارت نقدی Changex Visa که برای سه ماهه چهارم ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است، پاداش های بازگشت نقدی را به دارندگان ارائه می دهد. کاربران همچنین می توانند دارایی های سهام را بدون به خطر انداختن APR خرج کنند.

Changex به شتاب دهنده Cointelegraph می پیوندد

شتاب دهنده Cointelegraph Changex را به دلیل تخصص تیمی متشکل از ۲۰ عضو، دفتری در بلغارستان و سابقه ارائه راه حل های مالی قوی، به عنوان یک شرکت کننده انتخاب کرد. این برنامه یک تجربه کاربر پسند و کارآمد را ارائه می دهد و به طور موثر به کاربران Web2 و Web3 خدمات ارائه می دهد. این محصول همچنین با میانگین ۲۵۰۰۰ کاربر فعال ماهانه و دارایی هایی به ارزش نزدیک به ۳ میلیون دلار، کشش بسیار خوبی را نشان داده است.

ابتکار بعدی Changex ادغام بلاک چین بهمن است. این ادغام چندین استخر مبتنی بر بهمن را نیز معرفی خواهد کرد. علاوه بر این، Changex در حال کار برای انتشار ویژگی اهرمی اهرمی خود در پلتفرم خود در ماه های آینده است. سپس، در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳، Changex بزرگترین به روز رسانی خود، کارت نقدی Changex Visa و IBAN را منتشر خواهد کرد. این امر به کاربران امکان کنترل کامل بر امور مالی خود را می دهد و Changex را به یک فروشگاه جامع یکپارچه برای ارزهای دیجیتال تبدیل می کند. و فیات هم همینطور.

نویسنده: Cointelegraph Accelerator

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا