🚨 اخبار ارز دیجیتال

Web3Intelligence یک قدم به راه اندازی توکن DOPE نزدیک تر می شود

یک محصول جدید و توکن آن به موسسات و خرده فروشان کمک می کند تا از ترکیب قدرتمندی از دارایی های دیجیتال، کلان داده و هوش مصنوعی (AI) استفاده کنند تا از فرصت های DeFi حداکثر استفاده را ببرند.

Web3Intelligence تحت حمایت Shima Capital از راه اندازی توکن DOPE دوپامین خبر داد.

طبق بیانیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط تیم خود، Web3Intelligence، ارائه دهنده نسل بعدی برنامه های کاربردی Web3، زیرساخت ها و ابزارهای امنیتی، DOPE را راه اندازی خواهد کرد، یک توکن مجوز برای برنامه پرچمدار خود Dopamine.

پیش از این، اکوسیستم ۴.۵ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری خصوصی با مشارکت DAO MAKER، Shima Capital و Gate.io، در میان دیگر سرمایه گذاران خطرپذیر، جمع آوری کرده بود.

توکن چند لایه به عنوان یک مکانیسم کاربردی در برنامه عمل می کند و دسترسی به عملکردهای قدرتمند و ویژگی های برتر را باز می کند.

کریم چایب، مدیرعامل Web3Intelligence، از نقش حضور آتی محصولش در زمینه توسعه فناوری و پذیرش انبوه هیجان‌زده است:

برنامه فوق‌العاده ما یک تغییر دهنده بازی است که رویکردی کاملاً زنجیره‌ای برای خلق ثروت و AML جهانی را ارائه می‌دهد. از آنجایی که ما اطلاعات AML را جمع‌آوری و استاندارد می‌کنیم، می‌توانیم نمای جامعی از کیف‌پول‌های web3 ارائه کنیم که استانداردهای مورد انتظار از افسران انطباق و همچنین کاربرانی را که به دنبال درک جامع از سبد دارایی‌های دیجیتال خود هستند، برآورده می‌کند. با ایجاد چارچوب هماهنگ برای مدیریت دارایی در دنیای واقعی، کاربران را قادر می‌سازیم تا با اطمینان و هوشمندی در فضای DeFi حرکت کنند.

با نگه داشتن توکن های DOPE، سازمان ها و موسسات همچنین به کل پشته فناوری و کد منبع Web3Intelligence برای استفاده در زیرساخت های خود دسترسی پیدا می کنند. DOPE در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ در صرافی های متمرکز و DEX های رایج فهرست می شود.

۲۰۰۰۰۰ NFT بین علاقه مندان Web3Intelligence توزیع شده است

کریستوف زاکنون، مدیر عامل و بنیانگذار DAO Maker، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در دور خصوصی Web3Intelligence برای برنامه دوپامین، از تلاش و دیدگاه تیم قدردانی می کند:

Web3Intelligence دارای تیم و ابزارهایی است که می تواند یک توسعه دهنده اکوسیستم بزرگ باشد. رویکرد آنها برای ادغام استانداردهای AML در فضای DeFi و در عین حال ارائه مزایای معنادار برای دارندگان توکن واقعاً نوآورانه است.

راه اندازی Web3Intelligence نقطه اوج سه سال کار توسعه اختصاصی است. با ۳.۵ میلیون بارگیری مادام العمر و بیش از ۲۰۰۰۰۰ NFT توزیع شده، انتظار برای راه اندازی قابل لمس بود.

Web3Intelligence از کاربران و موسسات در سراسر جهان دعوت می کند تا احتمالات آینده دارایی دیجیتال امن تر، سازگارتر و موفق تر را بررسی کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا