🚨 اخبار ارز دیجیتال

Web3 SuperApp Kresus برای اعمال WorldID به Tools for Humanity

فهرست

  • برنامه فوق العاده Kresus با Tools for Humanity همکاری می کند
  • فرصت های جدید برای مدیریت هویت در Web3

با اهداف مشترک و تخصص در رشته پیچیده و پویا هویت Web3، Kresus و Tools for Humanity از همکاری خود برای تقویت پیشنهادات مربوطه خود استفاده خواهند کرد.

برنامه فوق العاده Kresus با Tools for Humanity همکاری می کند

بر اساس بیانیه رسمی مشترک که توسط اپلیکیشن Web3 Kresus و شرکت توسعه نرم افزار و سخت افزار جهانی Tools for Humanity منتشر شد، دو تیم وارد یک همکاری استراتژیک بلند مدت شده اند. برنامه همکاری شامل جنبه های فناوری و مشاوره خواهد بود.

برنامه Kresus WorldID را یکپارچه می کند، در حالی که Kresus Labs به تیم Tools for Humanity در مورد استراتژی محصول مشاوره می دهد و در پیاده سازی فنی همکاری می کند.

برنامه Kresus یک آدرس رایگان Web3 .kresus و سایر ابزارهای شناسایی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا انتقال را ساده و بدون درز انجام دهند. کیف پول Kresus فوق امن و بدون مراقبت می تواند به طور کامل بازیابی شود بدون اینکه کاربر نیازی به ذخیره گذرواژه یا عبارات بازیابی داشته باشد.

Trevor Traina، موسس و رئیس آزمایشگاه Kresus، از فرصت‌هایی که همکاری جدید برای کاربران، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان Web3 باز می‌کند هیجان‌زده است:

هدف کرسوس همیشه ارائه ابزاری بوده است که از طریق آن هر کسی بتواند از بلاک چین بهره مند شود. این چیزی بیش از پرداختن به رمزارزها است، زیرا هویت تمام موارد استفاده آینده از فناوری های Web3 را لمس می کند. اثبات شخصیت جزء مهمی از اکوسیستم Web3 خواهد بود. بنابراین، این همکاری یک افزونه عالی برای کاری است که ما در حال حاضر برای پشتیبانی از هویت Web3 انجام می دهیم.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، برنامه Kresus یک بازار dApps مبتنی بر Polygon را در آگوست ۲۰۲۳ راه اندازی کرد.

فرصت های جدید برای مدیریت هویت در Web3

الکس بلانیا، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Tools for Humanity، گفت که اپلیکیشن Kresus افزودنی قابل توجهی به اکوسیستم برنامه های ارزهای دیجیتال است که از WorldID پشتیبانی می کنند:

دیدن تیم دیگری از توسعه دهندگان کیف پول با کیفیت که World ID را ادغام کرده و به اکوسیستم World App ملحق می شوند، هیجان انگیز است. به لطف این همکاری، تیم های ما انتظار دارند در ماه های آینده چیزهای زیادی از یکدیگر از نظر استراتژی محصول و اجرای فنی بیاموزند.

جزئیات نحوه استفاده از WorldID برای دسترسی به برنامه Kresus در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

همچنین در سپتامبر ۲۰۲۳، برنامه Kresus با بازار Collectibles.com برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) همکاری کرد.

جامعه پشت collectibles.com از سطح جدیدی از مدیریت و پشتیبانی دارایی با پلتفرم یکپارچه Kresus برخوردار شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا