اخبار ارز دیجیتال

مدیر Google Cloud: Web3 در مورد حل مشکلات تجاری است، نه قیمت های رمزی

جیمز ترومنز، رئیس Web3 در Google Cloud، گفت TradFi منبع اصلی تقاضا برای فناوری بلاک چین است، اما هویت دیجیتال و زنجیره تامین نیز حوزه‌های هیجان‌انگیزی هستند.

به گفته رئیس Web3 Google Cloud، صنعت کریپتو بیش از حد بر قیمت های توکن متمرکز است تا اینکه به این فکر کند که چگونه می توان از قراردادهای هوشمند برای حل مشکلات تجاری دنیای واقعی استفاده کرد. معنی آن همین است.

جیمز ترومنز، رئیس Web3 در Google Cloud، در مصاحبه با Cointelegraph، بر لزوم تمرکز بیشتر بر منطق تجاری قراردادهای هوشمند به جای پویایی عرضه و تقاضای توکن تاکید کرد.

“چه مشکل تجاری را می خواهید حل کنید؟ وقتی یک قرارداد هوشمند اجرا می کنید که منطق تجاری را برای حل یک مشکل تجاری اجرا می کند، از توکن ها استفاده می کنید، اما مشکل مشکل کسب و کار نیست. مشکل مشکل است.”

ترومانس افزود: “بنابراین من می خواهم که شما از بحث توکن ها و حدس و گمان توکن ها دور شوید، انگار که Web3 است. این Web3 نیست.”

یکی از خدمات اصلی بلاک چین Google Cloud، Blockchain Node Engine است که گره های خود میزبانی را برای دسترسی به داده های بلاک چین، اجرای تراکنش ها، ساخت قراردادهای هوشمند و اجرای برنامه های غیرمتمرکز در اختیار کاربران قرار می دهد.

ترومنز استدلال کرد که بلاک چین و قراردادهای هوشمند می توانند منجر به نوآوری، کاهش هزینه های عملیاتی و جریان های درآمدی جدید شوند.

جیمز ترومن از Google Cloud در مصاحبه اخیر در Token 2049 در سنگاپور. منبع: Google Cloud

ترومنز گفت که علیرغم بازار نزولی، Google Cloud همچنان شاهد تقاضای قوی از سوی شرکت هایی است که به دنبال ادغام فناوری بلاک چین هستند.

طی ۱۲ تا ۱۵ ماه گذشته، بخش‌های سازمانی سنتی علاقه مستمری به استفاده از فناوری بلاک چین برای بهبود کارایی، کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت نوآوری داشته‌اند.

ترومانس توضیح داد که بیشتر این تقاضا از بخش TradFi برای حل مشکلات اساسی مالی و حسابداری می آید. با این حال، او افزود که مشتریان Google Cloud به طور فزاینده ای به دنبال ادغام راه حل های مبتنی بر بلاک چین در هویت دیجیتال و زنجیره تامین خود هستند.

به‌ویژه هویت دیجیتالی اخیراً به موضوع داغ بحث در دنیای Web3 تبدیل شده است، با Worldcoin، پروژه ارز دیجیتال بیومتریک Iris که توسط مدیر عامل OpenAI سام آلتمن در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد و در ۲۴ جولای راه‌اندازی شد.

فناوری بلاک چین به اندازه کافی نامرئی نیست

اما ترومنز استدلال می کند که پذیرش انبوه فناوری بلاک چین بعید است، حداقل تا زمانی که تجربه کاربر بهبود یابد.

او توضیح داد: “اگر کاربر نهایی معمولی، که دانشمند کامپیوتر نیست و بلاک چین را نمی داند، باید در مورد کلیدهای خصوصی خود بداند، اشتباه است. آنها باید انتزاع شوند.”

Tromans می افزاید: “هنگامی که یک مرورگر وب را بارگیری می کنید، از بسیاری از ویژگی های با تکنولوژی بالا مانند TCP-IP و HTTPS استفاده می کند. هیچ یک از این پروتکل ها برای اکثر مردم معنی ندارند.” و Web3 نیز همین کار را انجام می دهد. برای این.

Tromans گفت که توسعه دهندگان Web3 نیاز به ساخت راه حل های بدون اصطکاک دارند که به کاربران کمک کند کلیدهای خصوصی خود را بازیابی کنند و داده های خود را برای یک تجربه کاربری “عالی” مدیریت کنند.

مربوط: Google Cloud برنامه راه اندازی Web3 را با ۱۱ شرکت بلاک چین گسترش می دهد

او گفت اگر تجربه کاربری بهینه شود، فناوری بلاک چین مشکلات صنایع مختلف را حل خواهد کرد.

این فناوری به هنرمندان کمک می‌کند تا با حل مسائل پرداخت، کمک به کاهش هزینه‌های بازی‌ها، و کمک به هنرمندان خلاق‌تر و دریافت دستمزد برای کار خود، حرفه خود را بسازند. این زمانی بسیار مهم است که شما می‌توانید آن را انجام دهید، اما در واقع نیازی به آن ندارید. تا بدانیم این فناوری چگونه کار می کند.” [and] این برای پذیرش گسترده این فناوری بسیار مهم است. ”

او گفت: “هنگامی که Web3 به تعداد زیاد معرفی شود، ما آن را Web3 نمی نامیم. ما دوباره آن را وب می نامیم.”

مجله: جو روبین – حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذار ETH و “Crypto Google”


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا