اخبار ارز دیجیتال

شرکای پلتفرم Web3 با کیف پول خود حضانت برای افزایش پذیرش کریپتو در آفریقا


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

راه اندازی اخیر محصول V3 شبکه Cassava به کاربران Web2 در آفریقا امکان می دهد در Web3 شرکت کنند و در عین حال پاداش و درآمد خود را افزایش دهند.

شبکه Cassava، یک پلت فرم آفریقایی Web3 که بر NFT ها، بازی ها و پاداش های وفاداری متمرکز است، نسخه سوم پلتفرم خود را راه اندازی کرده است. این ویژگی با Unipass یکپارچه شده است، یک کیف پول قرارداد هوشمند غیرقانونی که به کاربران اجازه می دهد از آدرس های ایمیل به جای عبارات اولیه و گاز استفاده کنند.

در اقدامی برای انتقال آفریقایی‌ها از Web2 به Web3، این مشارکت به کاربرانی که حساب‌های Cassava ایجاد می‌کنند اجازه می‌دهد تا به طور خودکار در UniPass ثبت‌نام کنند تا دارایی‌های دیجیتال روی زنجیره را در چندین بلاک چین EVM نگهداری و انتقال دهند.

در مصاحبه ای با Cointelegraph، بنجامین اوبنز، توسعه دهنده کسب و کار شبکه Cassava توضیح داد که چگونه کاربران و مشاغل آفریقایی با نسخه جدید وارد فضای Web3 می شوند.

“Cassava V3 تعامل کاربران آفریقایی با مارک های Web2 و Web3 مورد علاقه خود را آسان تر کرده است. هنگامی که کاربران با این مارک ها تعامل دارند، هم سکه های CB مشخص شده توسط شریک و هم سایر پاداش های زنجیره ای دریافت می کنند. شما می توانید آن را دریافت کنید.”

Obenze اضافه کرد که توکن‌های پاداش مورد استفاده در شبکه، CB Coins، در حال حاضر خارج از زنجیره وجود دارند، اما کاربران به زودی می‌توانند آن‌ها را برای دارایی‌های زنجیره‌ای بازخرید کنند. از CB می توان برای خرید بلیط کنسرت، جعبه های رمز و راز و غیره در پلت فرم استفاده کرد.

در مورد استفاده از Cassava V3 برای شرکت ها، Obenze گفت: “Cassava V3 کانالی را برای شرکا برای رشد بازار آفریقا فراهم می کند.” برندهای تجاری که با Cassava Network شریک هستند می توانند از ویژگی جدید “Communities” برای ایجاد انجمن ها در شبکه استفاده کنند و از طریق ایجاد وظایف برای کاربران برای مشارکت و کسب جوایز، تعامل و دنبال کردن را در سراسر پلت فرم ها ایجاد کنند. همچنین می توانید کسب درآمد کنید.

مربوط: YouTube exec Web3-friendly را به عنوان مدیر عامل جدید معرفی کرد

Mouloukou Sanoh یکی از بنیانگذاران شبکه Cassava در مصاحبه ای توضیح داد که چگونه نسخه جدید می تواند اقتصاد تجارت در آفریقا را بهبود بخشد. سانو می گوید: Sanoh همچنین گفت که تا کنون، 90٪ از شرکای درگیر در ویژگی های جامعه Cassava V3 شرکت های آفریقایی هستند.

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا