🚨 اخبار ارز دیجیتال

Web3 Made Simple: Bric با شتاب دهنده Cointelegraph شریک می شود

Briinc با Cointelegraph Accelerator برای ایجاد یک پل پشتیبانی دو طرفه برای استارت آپ هایی که آینده Web3 را توسعه می دهند، شریک می شود.

استارت آپ های وب ۳ اغلب با چالش های منحصر به فرد در اکوسیستم نوپا روبرو هستند. یک محیط نظارتی پیچیده و مقیاس‌بندی با تمرکززدایی تنها دو مورد از چالش‌های متعدد است. سرمایه گذاری مخاطره آمیز به استارت آپ های Web3 در سال گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و پروژه های جدید برای انجام کار در مراحل اولیه بیش از هر زمان دیگری به حمایت نیاز دارند.

اینجاست که شتاب‌دهنده‌های متمرکز بر Web3 می‌توانند وارد عمل شوند. این برنامه که توسط رهبران صنعت طراحی شده است، به عنوان مسیری برای پروژه‌ها و استارت‌آپ‌های امیدوارکننده به قلمرو ناشناخته Web3 عمل می‌کند. برنامه‌های شتاب‌دهنده، متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد Web3 Ventures، منابع متنوعی از جمله راهنمایی از کارشناسان صنعت، دسترسی به شبکه‌های مستقر و برنامه‌های طراحی شده برای رسیدگی به چالش‌های منحصربه‌فرد استارت‌آپ‌های نوظهور را ارائه می‌دهند.

بودجه راه اندازی Web3 در زمستان رمزنگاری 2022 ضربه خورد و تاکنون بهبود نیافته است.منبع: پژوهش کوین تلگراف

بودجه راه اندازی Web3 در زمستان رمزنگاری ۲۰۲۲ ضربه خورد و تاکنون بهبود نیافته است.منبع: پژوهش کوین تلگراف

شتاب دهنده های دوستدار Web3 با هم کار می کنند

وقتی شرایط بازار غیرقابل پیش‌بینی می‌شود، بسیار مهم است که صنعت با هم کار کند و راه‌هایی برای مقاومت در برابر رکود اقتصادی فراتر از بودجه VC بیابد. برینک که مقر آن در هنگ کنگ است، یک شتاب دهنده خطرپذیر است که به تغییر دهندگان بازی کمک می کند تا برخی از بزرگترین چالش های جهان را حل کنند و فعالانه از کارآفرینان سراسر جهان در مسیر نوآوری حمایت می کند. این شرکت که برنامه‌های شتاب‌دهنده‌ای را برای شرکت‌ها در بخش‌هایی از تغییرات آب و هوایی و فناوری مواد غذایی گرفته تا سخت‌افزار، اینترنت اشیا (IoT) و Web3 ارائه می‌کند، در ۲۳۹ شرکت در بیش از ۳۶ کشور سرمایه‌گذاری کرده است.

برنامه Web3 Brinc با مشارکت Animoca Brands ارائه می شود و قرار است چهارمین گروه خود را در سه ماهه اول ۲۰۲۴ میزبانی کند. از طریق این برنامه، Brinc به بیش از ۶۰ شرکت Web3 در زمینه فناوری و زیرساخت، DeFi، بازی، متاورس، سرگرمی و مراقبت های بهداشتی سرعت بخشیده است. ، هنر و فرهنگ.

همکاری جدید بین Blink و Cointelegraph با هدف ایجاد یک پل دو طرفه بین شتاب دهنده متمرکز بر Web3 Blink و برنامه شتاب دهنده Cointelegraph است. هدف این است که از ماهیت مکمل این دو شتاب دهنده با ترکیب مخاطبان جهانی و تجربه بازاریابی Cointelegraph با تخصص Blink در توسعه محصول، طراحی توکن، استراتژی های مقیاس بندی و استقرار شبکه استفاده شود.

برنامه شتاب دهنده Briinc راهنمایی، بودجه و دسترسی به استارت آپ ها را فراهم می کند.منبع: Blink

برنامه شتاب دهنده Briinc راهنمایی، بودجه و دسترسی به استارت آپ ها را فراهم می کند.منبع: Blink

Blink در حال همکاری با Cointelegraph Accelerator برای میزبانی یک روز آزمایشی مشترک برای استارت‌آپ‌های جدید وب ۳ با هدف معرفی پروژه‌های خود به مخاطبان گسترده‌تر است. به عنوان بخشی از این همکاری، Cointelegraph و Blink پروژه های مربوطه، مربیان و شبکه های سرمایه گذار خود را برای شرکت کنندگان شتاب دهنده باز خواهند کرد.

شبکه ای متشکل از سه نام وب برجسته، از جمله Animoca Brands، Consensys، AWS، Filecoin و غیره، راهنمایی هایی را برای شرکت کنندگان در Cointelegraph Accelerator ارائه می دهد. به طور مشابه، برنامه شتابدهنده برینک و شرکت های بالقوه نمونه کارها تخفیف های ویژه ای بر روی محصولات رسانه ای کوین تلگراف و همچنین بازاریابی Web3 و سایر کارگاه های برگزار شده توسط شتاب دهنده کوین تلگراف دریافت خواهند کرد.

این یک نقشه راه روشن برای استارت آپ های شرکت کننده در برنامه فراهم می کند. تحت هدایت برینک، شرکت کنندگان حداقل محصول قابل دوام را می سازند، یک استراتژی برای مقیاس بندی ایجاد می کنند، با بهترین شرکا ارتباط برقرار می کنند و با کاربران در سراسر جهان از طریق شتاب دهنده Cointelegraph ارتباط برقرار می کنند.

شتاب دهنده کوین تلگراف به شما کمک می کند تا استراتژی های بازاریابی، ارائه تبلیغات رسانه ای، برگزاری کارگاه های آموزشی با کارشناسان، شرکت در رویدادهای رمزنگاری و معرفی شبکه شریک کوین تلگراف متشکل از سرمایه گذاران نهادی، صرافی ها و مشاوران را به شما کمک کند. با ترتیب دادن آنها، رشد پروژه های امیدوارکننده Web3 را تسهیل کنید.

نویسنده: Cointelegraph Accelerator

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا