🚨 اخبار ارز دیجیتال

Maniac Panda Games به Cointelegraph Accelerator پیوست تا به بازی‌های Web3 مزیت رقابتی بدهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

استودیوی بازی‌سازی اروپایی Maniac Panda Games قصد دارد با عنوان MMO پرچم‌دار خود، بازیکنان جریان اصلی را به Web3 بیاورد.

همانطور که چشم انداز بازی Web3 روز به روز رشد می کند، بازیکنان جریان اصلی شروع به توجه به عناوین محبوبی مانند PUBG، Fortnite و Apex Legends کرده اند. با این حال، هنوز موانع فنی برای ارائه بازی های Web3 به مخاطبان گسترده تر وجود دارد. بازیکنان برای آشنایی با بازی های بلاک چین به عناصر گیم پلی آشنا نیاز دارند که معمولاً شامل اصطلاحات فنی مانند Play-to-Earn (P2E)، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) یا کیف پول های رمزنگاری می شود.

در دنیای بازی، غیر معمول نیست که عناوین بلاک باستر به عنوان اقتباس از آثار ادبی شروع شوند. از سری The Witcher تا اولین BioShock (با الهام از کتاب کلاسیک دیستوپیایی آین رند Atlas Shrugged)، استفاده از کتاب ها به عنوان مرجع برای جهان سازی چالش بزرگی برای توسعه دهندگان بازی بوده است. روشی اثبات شده برای بازی‌های Web3 آینده از همین فرمول استفاده می‌کنند و دنیای مجازی را حول حماسه‌های فانتزی می‌سازند و به بازیکنان احساس آشنا بودن شخص دیگری در دنیای دیگری را می‌دهند.

حلقه های بیرونی MMO از حماسه حلقه های بیرونی فانتزی الهام گرفته شده است، بر اساس رمانی به همین نام توسط مدیر عامل شرکت دانیل والدز-آرایس، که شامل پنج نژاد است که به چهار دسته مجزا تقسیم می شوند تا حکومت کنند. در دنیایی غنی از علم و دانش که برای قدرت رقابت می کنند. . و منابع این بازی یک متاورس گسترده با موضوع علمی تخیلی، بازی نقش آفرینی آنلاین چند نفره (MMORPG) با گیم پلی گسترده است که اجزای متعددی مانند PvP، PvE، مسکن و کاردستی را با هم ترکیب می کند.

دیدگاه سوم شخص به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با یکدیگر رقابت کنند، با برندها و کسب‌وکارهای درون بازی در زمان واقعی درگیر شوند، اجتماعی شوند و از زمان صرف شده در بازی کسب درآمد کنند. باشگاه پیشرو در ورزش‌های الکترونیکی Team Heretics، که به‌خاطر نمایش‌های شجاعانه‌شان شناخته می‌شوند، اعلام کرده‌اند که به تجربه Outer Ring MMO PvP خواهند پیوست.

یکی از ویژگی‌های تعیین‌کننده بازی‌های Web3، اقتصاد کاربر محور است که به بازیکنان امکان می‌دهد دارایی‌های مرتبط با بازی را مالک، تجارت و کسب درآمد کنند. فناوری بلاک چین ساخت زیرساخت های اقتصادی را در بازی های Web3 امکان پذیر می کند، به طوری که توکن های بومی و NFT های ایجاد شده در یک شبکه می توانند هم به عنوان آیتم های درون بازی و هم به عنوان دارایی های رمزنگاری که می توانند در بازارهای مختلف معامله شوند، عمل کنند. به طور مشابه، اقتصاد مبتنی بر بازیکن موجود در Outer Ring MMO به کاربران امکان می دهد دارایی ها و آیتم های درون بازی را تولید کرده و آنها را به NFT تبدیل کنند. از طریق این فرآیند، بازیکنان می توانند آن اشیاء را در اختیار داشته باشند و با فروش آنها ارزش تولید کنند.

معرفی Skavengon، یکی از پنج مسابقه قابل بازی در بازی.منبع: حلقه بیرونی

معرفی Skavengon، یکی از پنج مسابقه قابل بازی در بازی.منبع: حلقه بیرونی

از دیدگاه توکنومیک، حلقه بیرونی MMO به عنوان بخشی از اکوسیستم توسعه دهندگان ربع کهکشانی (GQ) ساخته شده است. با استفاده از همان GQ Token به عنوان ارز حاکمیتی، Exocredits (EXO) به عنوان ارز درون بازی عمل خواهد کرد. بازی‌های دیگری که در همان اکوسیستم راه‌اندازی می‌شوند و در مراحل اولیه قابل بازی هستند عبارتند از: بازی مسابقه‌ای RacerLoop، بازی کارت تجاری Underground Waifus و عنوان قمار CryptoDuels.

برنامه‌نویسان Maniac Panda Games، بخش بازی‌های Nexxyo Labs، قصد دارند به‌طور یکپارچه بازی‌های Web2 و Web3 را در یک استودیوی اسپانیایی با ۳۰۰ کارمند که یکی از بزرگترین استودیوهای بازی‌های ویدیویی بومی Web3 در اروپا محسوب می‌شود، به هم متصل کنند. من اینجا هستم. این استودیو به دنبال ارائه بازی‌های Web3 از طریق بازی‌های پرچمدار سطح AAA است که توسط استعدادهای سابق Rockstar Games (استودیوی Grand Theft Auto)، Ubisoft و Electronic Arts ساخته شده‌اند. Cointelegraph Accelerator بازی های Maniac Panda را به عنوان یک شرکت کننده در برنامه انتخاب کرده است تا در فضای بازی های Web3 پذیرش شود.

برنامه Cointelegraph Accelerator که در سال ۲۰۲۳ راه اندازی شد، با هدف کمک به سرمایه گذاری های نوپا Web3 برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر و عمل به عنوان یک کاتالیزور برای تحقق پتانسیل Web3 عمل می کند. با پیوستن به این برنامه، Maniac Panda Games از مخاطبان جهانی Cointelegraph و رهبری تثبیت شده آن در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین از سال ۲۰۱۳ بهره خواهد برد.

فراتر از شتاب دهنده Cointelegraph، حلقه بیرونی MMO مورد توجه سازمان‌ها در طیف گسترده‌ای از صنایع، از جمله باشگاه بسکتبال Vasconia Alaves، زنجیره سینما Kinepolis، و برنامه مالی غیرمتمرکز DexTools قرار گرفته است. همه اینها برای استفاده از Web3 توسط حلقه بیرونی قرارداد بسته شده‌اند و حضور عملکردی و یکپارچه‌سازی آنها در بازی برای تعامل با کاربران و بازیکنان اجرا می‌شود. پس از انتشار پیش آلفای بسته Outer Ring MMO که برای ۲۸ ژوئن ۲۰۲۳ برای سیستم عامل های PC و Mac برنامه ریزی شده بود، تیم به توسعه اقتصاد مبتنی بر بازیکن بازی ادامه می دهد و با GQ در یک مشارکت استراتژیک تر شریک می شود. کل اکوسیستم

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا