اخبار ارز دیجیتال

بازی Web3 Gods Unchained ‘Sealed Mode’ را منتشر می کند که شبیه بازی های کاغذی است

بازی Immutable’s Gods Unchained حالت مسابقات جدیدی را راه اندازی کرده است که در آن بازیکنان می توانند با کارت های تصادفی دک بسازند.

بازی Web3 Gods Unchained فرمت گیم پلی جدیدی را منتشر کرده است که به بازیکنان اجازه می دهد بر روی کارت های نیمه تصادفی که در شروع مسابقات دریافت می کنند به رقابت بپردازند. این قالب که “Sealed Mode” نام دارد، برای پاداش دادن به بازیکنان بسیار ماهر که مجموعه کارت های بزرگ یا گران قیمت ندارند، در نظر گرفته شده است. قالب جدید در یک پست وبلاگ در ۱۳ سپتامبر اعلام شد.

مسابقات “Sealed Deck” در بازی های کارتی تجاری کلکسیونی کاغذی مانند Magic: The Gathering رایج است، اما در بازی های کارتی معاملاتی دیجیتال نسبتاً نادر است.

طبق این پست، بازیکنان می‌توانند با پرداخت هزینه ورودی ۱۵ توکن Gods Unchained ($GODS) (معادل تقریباً ۲.۶۵ دلار در زمان انتشار) در حالت مهر و موم شده شرکت کنند. پس از پرداخت این هزینه، سه خدا به صورت تصادفی انتخاب می شوند تا شما از بین آنها برای ساخت عرشه خود انتخاب کنید. علاوه بر این، شما ۶۰ کارت به صورت تصادفی انتخاب شده از چندین مجموعه کارت Gods Unchained، از جمله Etherbots، Mortal Judgment، Winter Wanderlands و غیره دریافت خواهید کرد.

مجموعه کارت ها نیمه تصادفی است، اما حاوی حداقل کارت هایی از یک نوع خاص است تا اطمینان حاصل شود که می توانید یک عرشه قابل دوام بسازید. به عنوان مثال، هر استخر حداقل ۱۲ کارت دارد که ۳ مانا یا کمتر هزینه دارند.

مربوط: Gods Unchained چیست و چگونه آن را بازی کنیم؟

در این پست آمده است که هر بازیکن باید یک دسته از حداقل ۳۰ کارت از یک استخر ۶۰ کارتی بسازد. بازیکنان باید فقط از کارت های ارائه شده دک بسازند و نمی توانند از کارت های مجموعه شخصی خود استفاده کنند.

بازیکنان پس از ساخت عرشه‌های خود به رقابت می‌پردازند تا اینکه ۳ بازی را ببازند یا ۷ بازی را ببرند. بازیکنانی که رکوردهای بهتری در پایان مسابقات دارند، نسبت به بازیکنانی که رکوردهای بدتری دارند، پاداش بیشتری دریافت می کنند. برخی از جوایز آرایشی فقط در حالت مهر و موم در دسترس هستند و فقط توسط بازیکنانی که در ۴ مسابقه یا بیشتر برنده شوند می توانند دریافت کنند.

«حالت مهر و موم شده» Gods Unchained شبیه به مسابقات «Sealed Deck» یا «Draft» در بازی‌های کارتی رو در رو مانند Yu-Gi-Oh، Pokémon و Magic the Gathering است. بازیکنان این بازی ها اغلب از فرمت های مهر و موم شده برای جمع آوری کارت ها استفاده می کنند. با این حال، از آنجایی که اکثر بازی‌های کارت دیجیتال به بازیکنان اجازه نمی‌دهند که کارت‌ها را به معنای معنادار «مالک» کنند، مسابقات مهر و موم شده تقریباً در دنیای بازی‌های دیجیتالی ناشناخته بوده‌اند. در Gods Unchained، هر کارت توسط یک توکن غیر قابل تعویض که در شبکه Immutable X، لایه ۲ اتریوم ذخیره شده است، نشان داده می شود.

Gods Unchained یکی از اولین بازی‌های ویدیویی Web3 بود که توسط Immutable منتشر شد. در ماه می، Immutable اعلام کرد که در حال توسعه یک برنامه کیف پول به نام پاسپورت است که به گیمرها اجازه می‌دهد بدون نیاز به کپی کردن یک کلمه اولیه وارد سیستم شوند. در ۱۵ آگوست، Immutable شبکه آزمایشی zkEVM را منتشر کرد و ادعا کرد که به مقیاس‌سازی اتریوم برای بازیکنان بازی‌های ویدیویی کمک می‌کند.


نویسنده: Tom Blackstone
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا