اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Web3 یک ادعای جسورانه به SEC دارد: “DOT یک امنیت نیست. فقط یک نرم افزار است”

به گفته CLO Daniel Schoenberger، این تیم بر اساس نگرانی‌های SEC و قوانین فدرال اوراق بهادار، یک «نظریه قابل اجرا در مورد چگونگی شکل‌گیری توکن» برای DOT ایجاد کردند.

نهادی که از تحقیق و توسعه Polkadot حمایت می‌کند و بر فعالیت‌های جمع‌آوری سرمایه بلاکچین آن نظارت می‌کند، استدلال کرده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نباید توکن‌های DOT را به عنوان اوراق بهادار تحت نظارت در نظر بگیرد.

در یک پست وبلاگی در ۴ نوامبر، دانیل شوئنبرگر، مدیر ارشد حقوقی تیم بنیاد Web3، گفت که رمز بومی Polkadot (DOT) “تبدیل شده” و “نرم افزار” است تا امنیت. شوئنبرگر گفت که این اتهامات با دیدگاه‌هایی که او پس از گفتگو با SEC در نوامبر ۲۰۱۹ با کمیسیون SEC در میان گذاشته بود، مطابقت دارد.

شوئنبرگر گفت: «دیدگاه پولکادات توکن‌های بومی بلاک چین را امنیت نمی‌دانست، اما دیدگاه SEC این بود که توکن‌های تحویل‌شده حداقل در زمان تحویل، احتمالاً امنیتی هستند. «هر آنچه که لازم بود تا DOT، نشانه اصلی بلاک چین پولکادوت، غیر ایمن یا غیرایمن شود، ما خوشحال بودیم که این کار را انجام دهیم.»

CLO گفت که بنیاد Web3 جلسات منظمی با FinHub، بازوی فین‌تک SEC دارد. یک «نظریه عملی» در مورد چگونگی شکل‌گیری توکن ایجاد کرده است.

آژانس تأمین مالی گفت که «این نظریه را بارها با SEC درمورد عدم واجد شرایط بودن DOT به عنوان یک امنیت به اشتراک گذاشته است، اما آیا به ادعاهایی که به نظر می رسد تنظیم کننده های فدرال اختیارات خود را نقض کرده اند پاسخ خواهد داد؟ مشخص نیست. SEC مکرراً استفاده کرده است. اقدام اجرایی به عنوان مبنایی برای مقررات.

مربوط: فعالیت توسعه Polkadot به بالاترین حد خود رسیده است

ادعای آشکار شوئنبرگر مبنی بر اینکه توکن های DOT باید خارج از کنترل نظارتی SEC در نظر گرفته شوند، منعکس کننده بسیاری از طرفداران XRP (XRP) است. ریپل در حال حاضر بر سر ادعاهایی مبنی بر اینکه این شرکت، یکی از بنیانگذاران کریستین لارسن، و مدیرعامل براد گارلینگهاوس، بیش از ۱ میلیارد دلار از طریق فروش اوراق بهادار ثبت نشده با استفاده از XRP جمع آوری کرده اند، با SEC در حال نبرد حقوقی است. من اینجا هستم. حامیان ریپل از SEC به دلیل بیش از حد قدرتش انتقاد کرده اند و استدلال می کنند که این توکن یک امنیت نیست.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا