اخبار ارز دیجیتال

شرکت Web3 تا 25 میلیون دلار برای مجوزهای رمزنگاری هنگ کنگ هزینه می کند: گزارش

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هزینه های VASP بین 20 میلیون دلار هنگ کنگ و 200 میلیون دلار هنگ کنگ در نوسان است زیرا شرکت ها در تلاش هستند تا استعدادهای Web3 را برای صدور مجوز تضمین کنند.

خبرگزاری محلی Foresight News در 27 ژوئن گزارش داد که شرکت Web3 هنگ کنگ 20-200 میلیون دلار هنگ کنگ (2.55-25.5 میلیون دلار) برای دریافت مجوز طرح مجوز دارایی مجازی (VASP) هزینه کرده است. … ظاهرا … . یک منبع توضیح داد:

موسسات مالی سنتی از لحاظ تاریخی زیرساخت های اولیه مرتبط را نداشته اند و در بسیاری از جنبه ها مانند محصولات و تیم ها از 0 به 1 رسیده اند، بنابراین هزینه آن است. [associated with VASPs] بسیار بالا است با این حال، هزینه دریافت مجوز، حتی برای موسسات باتجربه ارزهای دیجیتال، ارزان نیست. ”

تحلیلگران آینده‌نگری گفتند که زیرمجموعه‌های صرافی‌های هنگ‌کنگ مانند OKX، BitgetX، HashKey Pro، OSL و Gate.io قبلاً فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. از 27 ژوئن، OKX به 8800 کاربر ثبت شده در هنگ کنگ افزایش یافته است و 150 میلیون دلار حجم تراکنش در منطقه ویژه اداری چین (SAR) جمع آوری کرده است.

در اول ژوئن، هنگ کنگ الزامات مجوز جدید VASP را برای مبادلات ارزهای دیجیتال اعلام کرد. از جمله، شرکت ها باید به درستی آمار کاربران و امور مالی شرکت را برای تایید نظارتی به کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ افشا کنند. صرافی هایی که الزامات را رعایت نمی کنند، موظفند تا اواسط سال آینده فعالیت خود را در منطقه ویژه اداری متوقف کنند.

در همان روز، کنسرسیوم دارایی مجازی هنگ کنگ (HKVAC) یک شاخص دارایی مجازی متشکل از ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و همچنین آلت کوین ها و توکن های حریم خصوصی را اعلام کرد. هدف سازمان جدید ارائه خدمات رتبه بندی و شاخص هایی برای تسهیل تجارت خرده فروشی ارزهای دیجیتال در SAR است. توسط Huobi، Kucoin، Bitget و غیره پشتیبانی می شود.

مجله: دیوانگی رمزنگاری هنگ کنگ، توکن های دیفای 550 درصد، NBA چین NFTنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا