🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت Web3 تا ۲۵ میلیون دلار برای مجوزهای رمزنگاری هنگ کنگ هزینه می کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هزینه های VASP بین ۲۰ میلیون دلار هنگ کنگ و ۲۰۰ میلیون دلار هنگ کنگ در نوسان است زیرا شرکت ها در تلاش هستند تا استعدادهای Web3 را برای صدور مجوز تضمین کنند.

خبرگزاری محلی Foresight News در ۲۷ ژوئن گزارش داد که شرکت Web3 هنگ کنگ ۲۰-۲۰۰ میلیون دلار هنگ کنگ (۲.۵۵-۲۵.۵ میلیون دلار) برای دریافت مجوز طرح مجوز دارایی مجازی (VASP) هزینه کرده است. … ظاهرا … . یک منبع توضیح داد:

موسسات مالی سنتی از لحاظ تاریخی زیرساخت های اولیه مرتبط را نداشته اند و در بسیاری از جنبه ها مانند محصولات و تیم ها از ۰ به ۱ رسیده اند، بنابراین هزینه آن است. [associated with VASPs] بسیار بالا است با این حال، هزینه دریافت مجوز، حتی برای موسسات باتجربه ارزهای دیجیتال، ارزان نیست. ”

تحلیلگران آینده‌نگری گفتند که زیرمجموعه‌های صرافی‌های هنگ‌کنگ مانند OKX، BitgetX، HashKey Pro، OSL و Gate.io قبلاً فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. از ۲۷ ژوئن، OKX به ۸۸۰۰ کاربر ثبت شده در هنگ کنگ افزایش یافته است و ۱۵۰ میلیون دلار حجم تراکنش در منطقه ویژه اداری چین (SAR) جمع آوری کرده است.

در اول ژوئن، هنگ کنگ الزامات مجوز جدید VASP را برای مبادلات ارزهای دیجیتال اعلام کرد. از جمله، شرکت ها باید به درستی آمار کاربران و امور مالی شرکت را برای تایید نظارتی به کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ افشا کنند. صرافی هایی که الزامات را رعایت نمی کنند، موظفند تا اواسط سال آینده فعالیت خود را در منطقه ویژه اداری متوقف کنند.

در همان روز، کنسرسیوم دارایی مجازی هنگ کنگ (HKVAC) یک شاخص دارایی مجازی متشکل از ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و همچنین آلت کوین ها و توکن های حریم خصوصی را اعلام کرد. هدف سازمان جدید ارائه خدمات رتبه بندی و شاخص هایی برای تسهیل تجارت خرده فروشی ارزهای دیجیتال در SAR است. توسط Huobi، Kucoin، Bitget و غیره پشتیبانی می شود.

مجله: دیوانگی رمزنگاری هنگ کنگ، توکن های دیفای ۵۵۰ درصد، NBA چین NFTنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا