اخبار ارز دیجیتال

اقتصاد Web3 از طریق گنجاندن مالی مبتنی بر DeFi در آفریقا جذابیت بیشتری به دست می آورد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گنجاندن مالی مبتنی بر DeFi به افزایش نقدینگی و فرصت‌های درآمد برای کارآفرینان خرد آفریقایی از طریق مشارکت Fonbnk با Tanda کمک می‌کند.

وجود اقتصاد Web3 در آفریقا با ارزهای دیجیتال آغاز شد. استفاده از فناوری بلاک چین در آفریقا تحولات زیادی را در زمینه شفافیت و مدیریت مالی ایجاد کرده است. اقتصاد Web3 آفریقا هنوز به دلیل گنجاندن مالی مبتنی بر DeFi در حال افزایش است.

Fonbnk، دروازه‌ای به Web3 که به آفریقایی‌ها اجازه می‌دهد تا دارایی‌های رمزنگاری شده را از طریق مبادله اعتبار زمان پخش به دست آورند، با Tanda، یک پلت فرم شبکه تجاری شرق آفریقا، برای تجارت زمان پخش در سراسر شبکه نمایندگان تاندا شریک شده است. بازار را راه‌اندازی کرد.

مشارکت بین توزیع کنندگان تاندا و فروشندگان آفریقای شرقی از طریق خرید و فروش زمان پخش پیش پرداخت برای سود، نقدینگی بیشتری را به بازار می آورد. این فرصتی را برای عوامل ایجاد درآمد ایجاد می کند و حتی به آنها اجازه می دهد سود را در استیبل کوین های دلاری ذخیره کنند.

این مشارکت نه تنها فرصت های درآمدی بیشتری را برای کارآفرینان کوچک در آفریقا فراهم می کند، بلکه از طریق بهبود نقدینگی و کارایی بازار، یک اثر چرخ لنگر برای رشد ایجاد می کند. این چرخه اعتماد ایجاد می کند و نقدینگی اضافی ایجاد می کند. علاوه بر این، این مشارکت، کاربران آفریقایی بیشتری را قادر می‌سازد تا تنها با استفاده از زمان پخش، بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت، در اقتصاد Web3 شرکت کنند.

Fonbnk در سراسر آفریقا فعالیت می کند، اما مشارکت آن با Tanda به ویژه در شرق آفریقا متمرکز است. Fonbnk قصد دارد فرصت‌های سودآور را برای کارآفرینان خرد در آفریقا گسترش دهد و شامل مالی غیرمتمرکز مبتنی بر امور مالی (DeFi) را برای توده‌های سراسر آفریقا بیاورد.

در اولین قسمت از پادکست جدید کوین تلگراف، Hashing It Out، یکی از بنیانگذاران Fonbnk پذیرش کریپتو را به عوامل متعددی مانند فرصت برای کسب درآمد، تورم، کاهش ارزش پول و سهولت کسب و کار نسبت می دهد. مقیاس جهانی

Web3 می تواند اقتصاد مبادلاتی را در آفریقا باز کند. می توان از آن در سراسر مرزها استفاده کرد، بنابراین می توان از آن برای خرید و حمل و نقل بین کشورهای آفریقایی استفاده کرد. کمک به آفریقایی ها برای ایجاد ارزش اقتصادی بیشتر در بازارهای گسترده تر.

مربوط: ورود بازی‌های بیت‌کوین به آفریقا با مشارکت محلی تبادل کریپتو

طبق گزارش BitcoinAfrica.io، پنج کشور آفریقایی برتر با استفاده از Web3 و کریپتو توسط جوامع خود، آفریقای جنوبی، نیجریه، زیمبابوه، کنیا و غنا هستند. آنها بیشترین تقاضا را برای ارز دیجیتال و فعال ترین جامعه ارزهای دیجیتال محلی دارند.

مجله: Web3 Gamer: Shrapnel Furious در GDC، Hot Take of Undead Blocks، Second Trip

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا