اخبار ارز دیجیتال

انجمن Web3 نکاتی را برای یک پروژه موفق GameFi به اشتراک می گذارد

از ایجاد مسابقات ورزشی الکترونیکی با استخرهای جوایز بزرگ گرفته تا مرتبط‌تر کردن توکن‌های بازی به صاحبانشان، اعضای انجمن نظرات خود را در مورد GameFi به اشتراک می‌گذارند.

همانطور که فضای GameFi به سفر خود برای جذب گیمرها به پارادایم های جدید بازی ادامه می دهد، اعضای انجمن نظرات خود را در مورد آنچه که معتقدند پروژه های GameFi بالغ برای موفقیت نیاز دارند به اشتراک گذاشتند.

اعضای انجمن GameFi نظرات خود را در مورد نیازهای فضا به اشتراک گذاشتند، از ایجاد مسابقات الکترونیکی با جوایز عظیم گرفته تا مرتبط‌تر کردن توکن‌های بازی برای دارندگان توکن.

یکی از کاربران Reddit پیشنهاد کرد که پروژه GameFi باید برای چندین مخاطب جذاب باشد. این شامل نهنگ‌هایی می‌شود که کمک مالی می‌کنند، نان‌آورانی که اکثراً کودکان و مردم کشورهای در حال توسعه هستند، و افرادی که برای سرگرمی بازی می‌کنند، نظرات خوبی درباره بازی‌ها ارائه می‌کنند.

یکی دیگر از اعضای جامعه به نیاز به بهبود شهرت فضا اشاره کرد. به گفته Redditor، برخی افراد GameFi را یک کلاهبرداری می دانند و این باید تغییر کند. علاوه بر این، عضو انجمن همچنین تاکید کرد که اگر پروژه GameFi میزبان مسابقات ورزشی الکترونیکی با جوایز بزرگ به عنوان پاداش باشد، مفید خواهد بود.

در همین حال، یکی از کاربران گفت که پروژه بالغ GameFi به راهی نیاز دارد تا توکن های خود را برای گیمرها مناسب کند. این نشان می دهد که ما باید موارد استفاده بیشتری را اضافه کنیم. علاوه بر این، کاربران همچنین ادغام استخراج نقدینگی غیرمتمرکز مالی (DeFi) توکن‌ها را پیشنهاد کردند.

اعضای انجمن با بازگشت به اصول اولیه بازی، تاکید کردند که سرگرم کردن بازی ها مهمترین عاملی است که پروژه GameFi باید روی آن تمرکز کند. Redditors معتقد است که سرگرم کردن و جذاب کردن بازی‌هایشان باعث می‌شود که کاربران روز به روز برگردند.

مربوط: Big Time و سایر بازی‌های Web3 در اولین جایزه سالانه GAM3 برنده طلا شدند

ممکن است برخی از گیمرها مخالف GameFi باشند، اما نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد که اگر شانس کسب ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین (BTC) به آنها داده شود، مایلند بازی‌های بلاک چین بیشتری انجام دهند. این نظرسنجی همچنین نشان داد که گیمرهای بیشتری نسبت به کسب توکن های غیر قابل تعویض (NFT) به کسب بیت کوین در حین بازی علاقه مند هستند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا