🚨 اخبار ارز دیجیتال

گروه بلاک چین پذیرش Web3 فیلیپین را از طریق مشارکت ملی ترویج می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Emmy Lou Versosa-Delphine، مدیر DICT گفت: ظهور استارت‌آپ‌های نوآورانه بلاک‌چین در کشور نشان می‌دهد که این کشور پتانسیل تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در بلاک چین را دارد.

شورای بلاک چین فیلیپین (BCP)، یک سازمان غیرانتفاعی که به بهبود چارچوب نظارتی فناوری بلاک چین در فیلیپین اختصاص دارد، با وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات (DICT) برای تسهیل پذیرش Web3 در فیلیپین همکاری کرده است.

در بیانیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، دکتر دونالد لیم، رئیس موسس BCP، گفت که چشم انداز BCP تسهیل پذیرش Web3 در فیلیپین است. هدف اصلی BCP هدایت پذیرش بلاک چین در کشور و تبدیل این کشور به یک رهبر جهانی در فناوری بلاک چین است.

برای دستیابی به این هدف، BCP متعهد به آموزش و همکاری با سهامداران محلی در اکوسیستم بلاک چین فیلیپین است. این شامل کار با سازمان های دولتی، توسعه دهندگان Web3، سازمان های جامعه مدنی و مشاغل می شود.

دکتر دونالد لیم از BCP و شرکت کنندگان در رویدادی به نام The Launch Mixer. منبع: BCP

BCP همچنین با DICT، شعبه اجرایی دولت فیلیپین که مسئول توسعه و ارتقای دستور کار فناوری اطلاعات و ارتباطات این کشور است، برای حمایت از توسعه کشور، مشارکت ایجاد کرده است.

Emmy Lou Versosa-Delphine، مدیر DICT، گفت که این کشور در بلاک چین جدید نیست. یک مقام ارشد توضیح داد:

ما شاهد ظهور بلاک چین نوآورانه در استارت آپ ها، موفقیت راه حل های تجاری مبتنی بر بلاک چین و ظهور تلاش هایی برای تبدیل بلاک چین به یک کالای عمومی بوده ایم.

این مقام دولتی همچنین گفت که این توسعه به این معنی است که کشور آماده پذیرش بلاک چین است و “آماده تبدیل شدن به یک رهبر در آموزش بلاک چین است و بدون شک به یک رهبر جهانی در صنعت بلاک چین تبدیل خواهد شد.”

مربوط: فیلیپین انتشار چارچوب ارزهای دیجیتال را به تاخیر انداخت

در همین حال، در رویداد اخیر BTC پراگ، Cointelegraph با Esen Rose، بنیانگذار Pouch، سرویس کیف پولی که شبکه نوشتن بیت کوین در فیلیپین را تامین می کند، مصاحبه کرد. این مدیر اجرایی بر دشواری معرفی بیت کوین (BTC) به عموم مردم داخلی تاکید کرد. رز توضیح داد که آنها اکنون بیت کوین را به بازرگانان به عنوان راهی جایگزین برای جذب مشتریان به کسب و کار خود می کنند.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کوین

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا