🚨 اخبار ارز دیجیتال

ورود غول های Web2 به Web3 می تواند برای اکوسیستم مفید باشد – بنیانگذار PBW


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مایکل آمار، موسس هفته بلاک چین پاریس، معتقد است که ورود شرکت های بزرگ Web2 به فضای Web3 منابعی را فراهم می کند که می تواند پذیرش انبوه را افزایش دهد.

هفته بلاک چین (PBW)، گردهمایی سالانه متخصصان صنعت بلاک چین، چهارمین دوره خود را آغاز می کند و رهبران صنعت و کارآفرینان را از سراسر جهان گرد هم می آورد تا درباره آخرین روندها و تحولات تأثیرگذار بر فضای دارایی دیجیتال بحث کنند.

مایکل آمار، بنیانگذار و رئیس هفته بلاک چین پاریس، در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت که چشم انداز اصلی کنفرانس ترسیم نقشه اروپا بود که قبلاً «هیچ جایی در نقشه بلاک چین» وجود نداشت.

جو هال و مایکل عمار از کوین تلگراف.

PBW که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد، با چشم‌اندازی ایجاد شد تا متخصصان این صنعت را گرد هم آورد تا آگاهی و پذیرش بلاک چین را افزایش دهد. به گفته عمار، هدف از برگزاری این کنفرانس پرداختن به موضوعاتی مانند مقررات و فناوری عمیق برای پیشبرد صنعت در کل بود.

با رفتن به سال ۲۰۲۳، موضوعات گسترش یافته و شامل Web3، توکن‌های غیرقابل تعویض، متاورس و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز شده است. آمار گفت که رشد Web3 برای صنعت بلاک چین مفید است. این به این دلیل است که این پتانسیل را دارد که پذیرش گسترده‌تر دارایی‌های دیجیتال را تسهیل کند و درها را به روی سایر صنایع باز کند. او به کوین تلگراف گفت:

“اکنون که ما به روی برندها باز می شویم، در مورد IP صحبت می کنیم، ما در مورد نوآوری صحبت می کنیم، ما در مورد بازاریابی صحبت می کنیم. بنابراین من فکر می کنم این حرکت Web3 بسیار خوب است زیرا در نهایت منجر به پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال و بلاک چین می شود. ”

آمار در مورد تأثیر مشارکت غول فناوری بر اکوسیستم گفت:

“ما بسیار هیجان زده هستیم که گوگل، آمازون یا SAP را در این رویداد داشته باشیم، زیرا ما پخش کننده های Web2 و غول های فناوری داریم. من سعی می کنم این اتفاق بیفتد.”

آمار نگرانی‌هایی را مطرح کرد که ورود شرکت‌های Web2 باعث تضعیف مأموریت Web3 برای تمرکززدایی و همچنین برندهای خرده‌فروشی و مصرف‌کننده می‌شود. او معتقد است که در حالی که تمرکز این شرکت‌ها یک نگرانی است، منابع، ابزارها، پلتفرم‌ها و سرمایه‌گذاری‌های آنها می‌تواند برای ایجاد تغییر و ایجاد حاکمیت بیشتر در سیستم Web3 مورد استفاده قرار گیرد. من اینجا هستم. این شرکت ها ممکن است هرگز به طور کامل غیرمتمرکز نباشند، اما آمار پیشنهاد کرد که داشتن چیزی معنی دار برای تمرکززدایی گامی در جهت درست است.

مطالب مرتبط: هفته بلاک چین پاریس ۲۰۲۳: تازه های کوین تلگراف

هفته بلاک چین با بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت کننده پذیرفته شد و سال گذشته تمام شد. در کنار رویداد اصلی، روزهای اختصاصی سرمایه‌گذار، مسابقات استارت‌آپ، هکاتون‌ها و رویدادهای جانبی دیگر نیز برگزار می‌شود. اجلاس سال ۲۰۲۲ نزدیک به ۳۰۰۰ شرکت کننده را جذب کرد و با شخصیت های برتر در این زمینه از جمله Changpeng Zhao از Binance و Paolo Ardoino از Tether ملاقات کرد.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا