اخبار ارز دیجیتال

Web Summit لیسبون، ۳ نوامبر: به‌روزرسانی‌های تیم زمینی Cointelegraph

روز دوم اجلاس وب با بحث در مورد آینده NFT ها و متاورس آغاز شد و پس از آن بحث های اصلی Web3 در طول روز انجام شد.

به روز ۲ از Web Summit، یکی از کنفرانس های فناوری پیشرو در جهان، با بیش از ۷۱۰۰۰ شرکت کننده در روز دوم خوش آمدید. این نشست برای اولین بار در دو سال گذشته به صورت زنده در لیسبون پرتغال پخش خواهد شد. این اجلاس به دلیل گرد هم آوردن برخی از پرکارترین چهره های دنیای فناوری شناخته شده است و سال ۲۰۲۲ نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

Web3 به طور فزاینده‌ای داغ‌ترین موضوع در دنیای فناوری است، و از آنجایی که غول‌های فناوری بزرگ مانند اپل و مایکروسافت همچنان به کشف راه‌هایی برای ادغام و مهاجرت به اکوسیستم Web3 ادامه می‌دهند، Web Summit نیز از این قاعده مستثنی نیست.

پس از اولین روز پر حادثه که شاهد چندین اطلاعیه اصلی Web3، از جمله حملات مخرب فیشینگ، عوامل مخرب، و Web3 Alliance برای جلوگیری از برخورد دامنه Web3 بودیم. Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس در مورد اهمیت ساخت و ساز در بازار نزولی صحبت می کند.

کریستینا لوکرزیا کورنیر، سردبیر کوین تلگراف، در مورد ظهور قطب های فناوری Web3 در سراسر جهان با مدیران ارزهای دیجیتال بحث کرد. تمام اتفاقات روز اول را از پوشش زنده که مستقیماً از تیم زمینی ارائه شده است، ببینید.

تیم کوین تلگراف به صحنه بازگشته است تا جدیدترین و منحصر به فرد این رویداد را به شما ارائه دهد.

دومین روز اجلاس وب با بحث در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و چگونگی تبدیل این دارایی‌های دیجیتال و مالکیت به یک روش زندگی در آینده نزدیک آغاز شد.

سلب مسئولیت: فراموش نکنید که به طور مرتب این مقاله را بررسی کنید تا از آخرین اطلاعیه های رویداد مطلع شوید.

ساعت ۱۱:۰۰ – مایکل گروناگر، یکی از بنیانگذاران شرکت تجزیه و تحلیل داده های کریپتو Chainalysis، در مرحله بعدی حضور داشت تا درباره چگونگی تکامل جرم رمزنگاری در طول سال ها بحث کند. گرونجر خاطرنشان کرد که در حالی که تعداد جرایم ارزهای دیجیتال کاهش یافته است، ارزش دارایی های سرقت شده در هک افزایش یافته است. در عین حال، شویی از طریق رمزارز یکی از دشوارترین کارها باقی مانده است.

مایکل گرونجر، یکی از بنیانگذاران Chainalysis

۱۰:۴۰– روز دوم با نیکول مونیز، مدیر عامل آزمایشگاه یوگا آغاز شد، و در مورد آینده NFT ها و اینکه چرا آنها می توانند آینده مالکیت دیجیتال باشند، بحث کردند. حریم خصوصی، قابلیت همکاری، هویت، همه چیز با مالکیت مرتبط است و Web3 جای خود را به این نوع مالکیت می دهد.

نیکول مونیز، مدیرعامل یوگا لبز

گرت جنکینسون، خبرنگار Cointelegraph به همراه سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران سندباکس، در محل حضور دارند تا در طی یک میزگرد درباره برخی از پیشرفت‌های اصلی پروژه بحث کنند.

سباستین بورگه، بنیانگذار سندباکس و گرت جنکینسون، خبرنگار Cointelegraph

تیم Cointelegraph در لیسبون در محل است و روز را با قهوه و غذاهای محلی آغاز می کند.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا