اخبار ارز دیجیتال

ابتکار آموزش Web3 نیجریه با هدف رسیدگی به چالش های زبانی است

بلو عثمان عبداللهی، مدیر عامل (COO) پلتفرم آموزش بلاک چین Bitcoba Academy، گفت که مانع زبان یکی از چالش های اصلی در حال حاضر است.

اگرچه به نظر می رسد نیجریه به شدت از بلاک چین و ارزهای دیجیتال آگاه است، اما همچنان با چالش های مربوط به آموزش عمومی در این زمینه مواجه است. گروهی از کارشناسان محلی بلاک چین چالش های آموزش بلاک چین در نیجریه را در اجلاس دارایی های دیجیتال ذینفعان در سال ۲۰۲۳ در انجمن فناوری بلاک چین نیجریه (SIBAN) که در ابوجا پایتخت نیجریه برگزار شد، مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در پنلی با عنوان «آموزش وب ۳: ظرفیت سازی»، این گروه در مورد سطح فعلی آگاهی از بلاک چین و وب ۳ در کشور و چالش هایی که تا به امروز در تلاش ها ظاهر شده است، بحث کردند.

بلو عثمان عبداللهی، مدیر اجرایی (COO) آکادمی BitCoba، یک پلتفرم آموزش بلاک چین، گفت که یکی از چالش های اصلی کنونی، مانع زبانی به دلیل پیچیدگی فناوری بلاک چین و اصطلاحات آن است. نیجریه یکی از متنوع ترین کشورهای جهان از نظر زبانی است که بیش از ۵۰۰ زبان صحبت می شود.

آموزش Web3 در اجلاس دارایی دیجیتال SIBAN – جلسه پانل توسعه ظرفیت

با این حال، هاب های بلاک چین محلی شروع به آموزش افرادی کرده اند که با فناوری بلاک چین با استفاده از زبان محلی نیجریه آشنا نیستند. عبداللهی گفت که کمک به افراد تازه کار با فناوری بلاک چین و وب ۳ مهم است تا بفهمند ساتوشی ناکاموتو در تلاش است تا با فناوری بلاک چین به چه چیزی دست یابد. او گفت که این مهم برای اصلاح ترس و احساسات منفی ایجاد شده در اذهان عمومی توسط بانک مرکزی نیجریه (CBN) و دولت است.

در فوریه ۲۰۲۱، بانک مرکزی نیجریه روابط بین بانک‌های محلی و شرکت‌های مبادلات ارز دیجیتال را قطع کرد. به گفته عبداللهی، این اقدام دولت و CBN به کاهش سطح آگاهی از بلاک چین در نیجریه و بلاک چین و ارزهای دیجیتال مرتبط با درک منفی کمک کرد.

مربوط: ۹۹ درصد از مردم نیجریه با ارزهای دیجیتال آشنا هستند – گزارش ConsenSys

نیجریه از نظر علاقه به ارزهای رمزنگاری شده در حال رونق است، با داده‌های Google Trends که نشان می‌دهد این کشور در حال حاضر رتبه دوم را در جستجوی بیت کوین (BTC) در جهان دارد و نسبت به رتبه اول قبلی خود کاهش یافته است.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا