اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی Andreessen Horowitz “مسیر امیدوارکننده” را برای پلتفرم اجتماعی Web3 می بیند – EthCC


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شریرام کریشنان گفت: «دنیای رسانه های اجتماعی در دوران متفاوتی است و همه چیز باید تغییر کند.

در جریان کنفرانس 6 انجمن اتریوم (EthCC)، شریک a16z، شریرام کریشنان، ارائه‌ای را به اشتراک گذاشت که توضیح می‌داد چگونه Web3 می‌تواند رسانه‌های اجتماعی و برنامه‌های کاربردی مصرف‌کننده را اصلاح کند.

کریشنان تاکید کرد: دنیای رسانه های اجتماعی در دوره متفاوتی است و همه چیز باید تغییر کند. مدیر اجرایی گفت که هدف از این ارائه متقاعد کردن مخاطبان است که “اکنون زمان ایجاد یک برنامه کاربردی بازار رسانه اجتماعی برای مصرف کنندگان ارزهای دیجیتال در مقیاس است.”

مدیران شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) معتقدند Web3 راه حلی برای سردردها و مشکلات موجود در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مبتنی بر Web2 دارد.

سریرام کریشنان در یک رویداد EthCC در پاریس.منبع: EthCC Livestream

کریشنان، که همچنین برای شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی برجسته مانند متا و توییتر کار می‌کرد، برخی از مشترکات را که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مدرن در حال حاضر کار می‌کنند، برجسته کرد. این شامل قفل کردن فالوورها در یک پلتفرم خاص است. او گفت: «وقتی می‌روی نمی‌توانی آنها را با خود ببری.

علاوه بر این، پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی از رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (API) پشتیبانی محدودی دارند یا اصلاً پشتیبانی نمی‌کنند، که در نتیجه مزایای اقتصادی پایینی برای سازندگان و فقدان حرف زدن در مدیریت پلتفرم برای کاربران و سازندگان به همراه دارد.

بر اساس این مسائل، مجری بر این باور است که بستر اجتماعی Web3 مسیر و فرصت امیدوارکننده‌ای دارد. اینها شامل هدف قرار دادن جوامع محروم و افراد دارای موقعیت بالا است که در دیگر پلتفرم‌ها صدایی ندارند و فوراً بر انگیزه‌های مالی تمرکز نمی‌کنند.

مربوط: Dev نحوه ایفای نقش ENS در رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز را به اشتراک می گذارد

برخلاف رویکرد محبوب Web3 که به عنوان راهی برای سازندگان برای دریافت جوایز بیشتر تبلیغ می‌شود، مدیر اجرایی معتقد است راه امیدوارکننده دیگری که می‌تواند منجر به پذیرش گسترده‌تر شود، معرفی نکردن مشوق‌های مالی در آغاز ایجاد پلتفرم اجتماعی است. او توضیح داد:

پویایی رسانه‌های اجتماعی عجیب و پیچیده است. این پویایی‌های انسانی پیچیده است، و من فکر می‌کنم وقتی پول معرفی شود، ترسیم آن پویایی دشوار می‌شود.»

کریشنان همچنین توضیح داد که با معرفی پول، مردم بلافاصله به جای ارسال پست برای سرگرمی و ایجاد ارتباط بین جوامع، بر بخش مالی تمرکز خواهند کرد.

با این حال، این بدان معنا نیست که هرگز نباید سازوکارهای مالی معرفی شود. کریشنان تاکید کرد که پروژه‌های ارزهای دیجیتال این قدرت را دارند که در نهایت اقتصاد خالق را معرفی کنند و به کسانی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند، حقوق حاکمیت بدهند.

مجله: رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز: چیز بزرگ بعدی در ارزهای دیجیتال؟

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا