اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Paxful: پذیرش جهانی بیت کوین جنوبی باید سریعتر حرکت کند

ری یوسف، مدیرعامل Paxful در مصاحبه ای در Jim به کوین تلگراف گفت که وقتی صحبت از پذیرش بیت کوین می شود، «تمرکز ما جنوب جهانی است».

کوین تلگراف به همراه ری یوسف، بنیانگذار و مدیرعامل Paxful وارد باشگاه شد تا روی پذیرش بیت کوین در جنوب جهانی کار کند. یوسف که برای لحظه ای بین ست ها نفس نفس می زد، به کوین تلگراف گفت که «تمرکز ما جنوب جهانی است» در رابطه با پذیرش بیت کوین (BTC).

یوسف که یک نیویورکی مصری الاصل است، به طور منظم به آفریقا و جنوب جهانی سفر می کند تا بیت کوین و امور مالی همتا به همتا را تبلیغ کند. او مصمم است بیت کوین را برای افرادی که در سراسر آفریقا زندگی و کار می کنند بیاورد و «آپارتاید اقتصادی» ایجاد شده توسط ارزهای فیات صادر شده توسط دولت را تضعیف کند.

یوسف قاطعانه بر این باور است که پول های فیات با حمایت دولت پیشرفت بشر را تهدید می کند. او پس از این استدلال که «پول درآوردن بزرگترین فرصت خلاقانه برای هر دولتی است»، شروع به انتقاد از دولت‌های غربی در حالی که آهن می‌کشد، کرد. با این وجود، به لطف بیت کوین، مردم در سراسر جهان، به ویژه آنهایی که در جنوب جهانی هستند، اکنون ابزاری برای مقابله با ظلم اقتصادی دارند.

“خبر خوب این است که ما ابزارهایی در اختیار داریم. ما اینترنت داریم، تلفن همراه داریم و اکنون پول الکترونیکی همتا به همتای بیت کوین داریم.”

کسب و کار یوسف، Paxful، در حال حاضر ۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. اما مدیرعامل توضیح داد که برای رسیدن به ۱ میلیارد کاربر در ۵ تا ۱۰ سال آینده، باید سریعتر حرکت کنیم. او از رشد انفجاری شرکت های مخابراتی مانند M-Pesa کنیا به عنوان نمونه ای از استخدام سریع نام برد.

شرکت‌های مخابراتی راه را به ما نشان داده‌اند، اما ما گوش نمی‌دهیم. نه، ما به چیز دیگری نیاز داریم.»

در نهایت، کلید باز کردن قفل رشد در بازارهای نوظهور، آموزش شهروندان در مورد خواص بیت کوین و سکه است.

“تاکید بر آموزش عالی است. اما قبل از هر چیز، ما باید از تفکر فعلی جایگزینی بانک ها با کیف پول دور شویم.”

درست است که کیف پول بیت کوین به عنوان جایگزینی برای بانک ها عمل می کند. به عنوان مثال، در السالوادور، کشوری بدون بانک، پذیرش بیت کوین در یک سال به ۴ میلیون کاربر رسید. ۷۰ درصد از جمعیت بدون بانک از خدمات پرداخت بین المللی و حواله استفاده می کردند.

اما یوسف یک گام فراتر می رود و دنیایی را متصور می شود که بیت کوین تجارت بدون بانک و آزاد را تسهیل می کند و روحیه کارآفرینی را ایجاد می کند.

آدام باک می گوید: بیت کوین در فضا برای حفظ حریم خصوصی کاربران خوب است

در نهایت یوسف به شوخی گفت که رونی کلمن، بدنساز و برنده هشت دوره مستر المپیا، یک بیت کوینر خواهد شد. کوین تلگراف برای اظهار نظر با کلمن تماس گرفته است و در اسرع وقت به روز رسانی خواهد شد.

نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا