اخبار ارز دیجیتال

«ما به بیش از ۱۰ میلیارد ADA نیاز داریم»: کاردانو مشارکت کننده اصلی در حفاظت از حملات بزرگ

در یک به‌روزرسانی اخیر از جامعه کاردانو، ریک مک‌کراکن، یک چهره پیشرو در اکوسیستم و SPO استخر سهامداری کاردانو DIGI، نیاز فوری به مشارکت بیشتر توسط استخرها را برجسته کرد.

مک کراکن بر نیاز به دستیابی به ۱۰ میلیارد ADA اضافی در دارایی های سهامی برای رسیدن به نقطه عطف مهم در اقدامات امنیتی کاردانو تاکید کرد. تمرکز پیام مک کراکن بر اهمیت امضای استقرار میتریل متمرکز بود که گام مهمی در دفاع کاردانو در برابر حملات احتمالی است.

پروتکل غیرقابل اعتماد و توزیع شده، Mithril در محیط هایی با شرکت کنندگان رقیب عمل می کند و به مکانیسم های حفاظتی قوی نیاز دارد. بدون مشارکت کافی، پروتکل می‌تواند یکپارچگی عملیات کاردانو را با به خطر انداختن آسیب‌پذیری‌هایی مانند تولید گواهی ناموفق و گواهی‌های تقلبی به خطر بیاندازد.

خودپایداری مهم است

کارشناسان در این زمینه اهمیت حفظ تعادل بین شرط بندی رقابتی و منصفانه را در پروتکل Mithril توضیح داده اند. با فرض اینکه سهم دشمن در پارامترهای فعلی کمتر از ۴۰ درصد باشد، احتمال حملات بحرانی کم است، اما اقدامات اضافی برای کاهش نیاز است. همکاری با SPO های معتبر و پروتکل های نظارت دقیق برای حفظ یکپارچگی پروتکل ضروری است.

علاوه بر این، شفافیت در ایجاد گواهی به کاربران این قدرت را می دهد که از قضاوت خود استفاده کنند یا در هنگام استفاده از Mithril به مفروضات از پیش تعریف شده پایبند باشند. هدف کاردانو تقویت مکانیسم‌های دفاعی و اطمینان از استحکام زیرساخت‌های خود با بهره‌گیری از تخصص SPOهای مورد اعتماد و اجرای کنترل‌های جامع است.

فراخوان مک کراکن برای افزایش مشارکت سهامداران بر مسئولیت جمعی جامعه برای محافظت از شبکه کاردانو تأکید می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا