🚨 اخبار ارز دیجیتال

رئیس SEC در مورد اقدامات اخیر می گوید: “ما باید استراتژی خود را تغییر می دادیم.”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SEC اقدامات اجرایی علیه چندین شرکت ارزهای دیجیتال انجام داده است، اقدامی که توسط بسیاری از قانونگذاران و رهبران صنعت ایالات متحده مورد انتقاد قرار گرفته است.

گاربیر گوروال، مدیر اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) گفته است که کل صنعت کریپتو “بر اساس نقض قانون ساخته شده است” که منجر به اقدامات اجرایی شد.

بر اساس گزارش رویترز در ۱۶ ژوئن، گوروال در رویدادی به میزبانی شرکت حقوقی Loewenstein Sandler در نیویورک و دانشکده حقوق دانشگاه راتگرز، که در آن فریه سیرزاد، مدیر ارشد سیاستگذاری Coinbase نیز سخنرانی کرد، سخنرانی کرد. مدیر اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت که در حالی که این کمیسیون به اقدامات خود در رابطه با فضای ارزهای دیجیتال به شیوه ای متفکرانه و مترقی برخورد کرده است، اما این رویکرد نمی تواند به آنچه که تنظیم کننده ها به عنوان عرضه اوراق بهادار ثبت نشده فکر می کنند رسیدگی کند.

«حتی اگر مجموعه‌ای از قوانین سفارشی ارائه کنید، کل اخلاق صنعت بر اساس عدم انطباق است. معمولاً شما هم انطباق را خواهید دید، اما در این زمینه ما آن را نمی‌بینیم. استراتژی را تغییر دهید. من نیاز داشتم.»

مربوط: Coinbase CLO می گوید غیرممکن است که DEX ها را مانند سایر صرافی ها در SEC ثبت نام کنند.

SEC و Coinbase، همراه با بسیاری از صرافی‌های دیگر، از جمله بایننس، از زمانی که کمیسیون در ماه مارس اعلامیه Wells را برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال صادر کرد، با هم اختلاف دارند. در ماه مه، Coinbase به حکمی که قبلاً ثبت شده بود، پاسخ داد تا SEC را مجبور کند قوانین روشنی برای دارایی‌های دیجیتال ارائه کند. SEC با شکایت خود علیه صرافی ارزهای دیجیتال در ۶ ژوئن پاسخ داد و برخی از توکن ها را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده معرفی کرد.

نتیجه این شکایت می‌تواند پیامدهای گسترده‌ای برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال که به دنبال تجارت قانونی در ایالات متحده هستند، داشته باشد. اعضای کمیته خدمات مالی مجلس جلسه استماع را در ۲۲ ژوئن برای بحث در مورد نظارت SEC برنامه ریزی کرده اند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا