اخبار ارز دیجیتال

ما می‌توانیم از مقررات کریپتو استفاده کنیم، اما اجازه دهید با یک تعریف اولیه شروع کنیم

کنگره باید با بحث در مورد اینکه کدام ارزهای رمزپایه اوراق بهادار و کدام کالا هستند، شروع کند.

به‌عنوان مدیر عامل ارزهای دیجیتال، می‌دانم که چقدر بخش ما مورد سوء تفاهم و انتقاد قرار می‌گیرد. گاهی اوقات آنها مستحق انتقاد هستند زیرا آنها همیشه نقش خود را برای روشن کردن وسایل برقی و استفاده از مواردی که باعث تغییر مثبت می شود انجام نداده اند. اما گاهی اوقات بر این فرض استوار است که همه بازیگران این صنعت یکسان هستند که درست نیست.

سقوط اخیر یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال جهان، FTX، شک و تردید را به اوج جدیدی رسانده است. با توجه به موقعیت FTX، مشاهده ورشکستگی آنها یک جهش باورنکردنی بود. مصرف‌کنندگان باید تصمیم می‌گرفتند که آیا FTX یا هر نهادی در فضای ما، نگهبان امن سرمایه‌شان است یا خیر.

بسیاری از مردم تعجب می‌کنند که آیا ارزهای دیجیتال آینده‌ای دارند و من ناامیدی ناشی از حفره‌هایی که صنعت ایجاد کرده است را درک می‌کنم. برای انجام کارهای معنادار، از بهینه‌سازی زنجیره‌های تامین در سراسر جهان گرفته تا ایجاد دسترسی عادلانه به سیستم مالی جهانی، نمی‌توانیم از چشم‌پوشی‌هایمان غافل شویم. سودمندی و ارزش این فناوری سوال واقعی این است که چگونه می‌توانیم آینده‌ای را که می‌خواهیم بسازیم که در وهله اول الهام‌بخش توسعه این فناوری بود و بخشی از آن باید توسط یک مقام دولتی ارائه شود.

مربوط: از نیویورک تایمز گرفته تا WaPo، رسانه ها به بانکمن-فرید راضی هستند

دولت فدرال ایالات متحده تحت کنترل است. این امر مستلزم ارائه شفافیت و راهنمایی برای صنعت از طریق مقررات مدبرانه و اصولی است. این نوع رهبری است که به شکل‌دهی آینده «درست» کمک می‌کند و در کنگره تازه منتخب من از آنها می‌خواهم که آن را در پیش بگیرند.

این صنعت باید به سهم خود در شفافیت عمل کند و علیرغم فقدان مقررات، به نفع مصرف کنندگان عمل کند. با این حال، اگر نادیده گرفته نشود، ما همچنان شاهد نمونه هایی از شرکت ها خواهیم بود که بهترین منافع مصرف کننده را در اولویت قرار نمی دهند. به همین دلیل است که من از کنگره می‌خواهم تا در سال ۲۰۲۳ سه اقدام کلیدی را تصویب کند تا به مصرف‌کنندگان محافظت شود.

ابتدا، تعریف وضعیت حقوقی دارایی های دیجیتال را روشن کنید. چه زمانی دارایی های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار، کالا یا چیزی در این بین طبقه بندی می شوند؟ و چگونه تعریف می شود؟ این مصرف کننده است که متحمل ضرر می شود، بنابراین وظیفه دولت است که این موضوع را برای شرکت کنندگان بزرگ و کوچک روشن کند.

دوم، استیبل کوین باید پایدار باشد. فروپاشی Terra یک شبه ارزش ۶۰ میلیارد دلاری را از بین برد. مصرف کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که استیبل کوین آنها باید ۱:۱ توسط دارایی های نقدی با کیفیت بالا پشتیبانی شود. استیبل کوین ها برای ابزار واقعی که بلاک چین ارائه می دهد ضروری است. قوانین در اینجا برای مصرف کنندگان مفید است و منجر به نوآوری بیشتر می شود.

سوم، تبادل دارایی دیجیتال. همانطور که در مورد FTX دیدیم، مصرف کنندگان هنگام معامله و ذخیره دارایی در صرافی ها در معرض خطر هستند. در حالی که برخی از این خطرات به خوبی درک شده‌اند، کنگره باید اطمینان حاصل کند که مصرف‌کنندگان تضمین‌های لازم برای تعامل با این پلتفرم‌ها را دارند.

مربوط: داستان من از گفتن “من به شما گفتم” به SEC در FTX

تجربه من در سمت محتوای وب اهمیت تعامل اولیه با سیاست گذاران برای ایجاد مقررات برای فناوری های نوظهور را به من آموخت. اما من این درس را به سختی آموختم – ما درگیر نشدیم، در عوض، از دولت خواستیم که به ما اعتماد کند تا خودمان این کار را درست انجام دهیم. فکر می کردیم که همه پاسخ ها را داریم. در حالی که برخی مقررات از قبل علیه فعالیت‌های جمع‌آوری داده‌ها در اینترنت وجود داشت، در مورد تکنیک‌های جمع‌آوری داده‌هایی که کسب‌وکارها هر روز از آن استفاده می‌کنند چیزی گفته نشد. ایجاد توازن درآمد با بهترین منافع مصرف کنندگان شکاف بزرگی ایجاد کرد که فکر می کردیم می توانیم آن را مدیریت کنیم. واضح است که این به یک بحران حریم خصوصی داده ها منجر شده است که در آن افراد به محصول تبدیل شده اند و حریم خصوصی جمعی و شخصی ما از جلوی چشمان ما ناپدید شده است.

من شباهت هایی با بلاک چین پیدا کردم. بلاک چین یک فناوری جدید است. بسیار مهم است که اکوسیستم هایی که محصولات و خدمات ساخته شده بر اساس این فناوری را توسعه می دهند، به همکاری با بخش عمومی برای ایجاد مقرراتی که شفافیت و حفاظت را ارائه می دهند، ادامه دهند. من از امکانات بی‌پایان بلاک چین می‌دانم و می‌خواهم به ایجاد مشارکت‌های عمومی و خصوصی مورد نیاز برای اطمینان از ثبات بیشتر در این صنعت کمک کنم. امیدواریم شما را ببینیم.

دنل دیکسون مدیرعامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه استلار. او پیش از این مدیر حقوقی شرکت هایی مانند Terra Firma و Yahoo! بود. فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا، کالج حقوقی هاستینگز. او دوره کارشناسی خود را در دانشگاه کالیفرنیا، دیویس به پایان رساند.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Denelle Dixon

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا