اخبار ارز دیجیتال

“شما نمی توانید به قرار دادن باند روی سیستم فعلی ادامه دهید” – OKX CMO


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

OKX کمپین جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که خواستار بازنویسی سیستم‌های مالی و دیجیتالی سنتی متمرکز با استفاده از فناوری بلاک چین و راه‌حل‌های Web3 است.

کمپین تبلیغاتی تحریک‌آمیز جدید OKX صرافی ارزهای دیجیتال با درخواست بازنویسی سیستم مالی و دیجیتال فعلی، امور مالی و پیام‌رسانی سنتی رقبای Web3 را به چالش می‌کشد.

این شرکت آخرین تبلیغ با کیفیت تولید خود را منتشر کرده است که به طور نامحسوس صرافی آمریکایی Coinbase و فضای مالی سنتی گسترده تر را هدف قرار می دهد. در یک مصاحبه عمیق با کوین تلگراف، مدیر OKX، حیدر رفیک، اعتقاد صرافی مبنی بر اینکه فناوری بلاک چین برای بازسازی زیرساخت های مالی و تقویت مالکیت دیجیتال ضروری است، بیان کرد.

در طول تصدی Rafique به عنوان CMO، OKX مشارکت های برجسته و کمپین های تبلیغاتی جسورانه ای را با افرادی مانند منچسترسیتی و تیم F1 مک لارن آغاز کرده است و ارزهای دیجیتال و خدمات Web3 را در معرض دید مخاطبان بزرگ جهانی قرار می دهد.

کمپین Rewrite the System دارای تصاویر قدرتمندی است که تورم، نقض داده ها و سانسور را به عنوان نشانه هایی از یک سیستم خراب برجسته می کند. همانطور که رفیق توضیح داد، صحبت در مورد به روز رسانی زیرساخت های مالی و دیجیتالی موجود مشکلات طولانی مدت زیربنای کمپین را حل نمی کند.

“سیستم فعلی برای به روز رسانی به سیستمی طراحی نشده است که در واقع برخی از مشکلاتی را که سیستم در کل ایجاد می کند حل کند.”

در طول سال گذشته، چندین رویداد تأثیرگذار بر صنعت رخ داده است که کاستی‌های سیستم مالی موجود و شکست‌های بازیگران اصلی TradFi و DeFi را برجسته می‌کند.

سقوط بدنام FTX تحت مدیریت Sam Bankman-Fried چهره صنعت ارزهای دیجیتال را مخدوش کرده است. از سوی دیگر، موسسات مالی سنتی با بحران خود در یک محیط اقتصادی شدیدا تورمی مواجه شدند، به طوری که بانک سیلیکون ولی، بانک سیلورگیت و سایرین همگی ورشکست شدند.

“من فکر می کنم با توجه به تاکید بر این سیستم فعلی، شکست ها ادامه خواهد داشت. این از دیدگاه اکوسیستم مالی برجسته شده است.”

Rafique معتقد است که وضعیت فعلی در نشان دادن اینکه چگونه نرم‌افزار مبتنی بر بلاک چین می‌تواند به مردم کنترل بیشتری بر حاکمیت اقتصادی و دیجیتالی آنها بدهد، بسیار مفید است.

“امید ما این است که به مردم ابزارهایی برای راه اندازی Web3 و در نهایت دانلود نرم افزار بر روی دستگاه ها و تلفن های همراه خود بدهیم تا بتوانند بانک خودشان باشند.”

قابلیت همکاری یکی دیگر از اجزای اصلی استدلال قانع کننده برای ابزارهای Web3 مبتنی بر بلاک چین برای اختراع مجدد سیستم ها و پلتفرم های مالی است. رفیق ماهیت و ناسازگاری گوگل و اپ استور اپل را به عنوان مثالی از نحوه عملکرد مشترک برنامه ها و شبکه های مبتنی بر بلاک چین ذکر کرد.

برنامه‌های مبتنی بر رمزارز و بلاک چین واقعاً برای ارتباط با یکدیگر و ارتقای قابلیت همکاری طراحی شده‌اند.

ارائه یک سرویس کیف پول که به زنجیره‌های عمومی متصل می‌شود تا مدیریت دارایی دیجیتال را ساده‌تر کند، بخشی از تلاش‌های صرافی برای ارائه تجربه Web3 است که قابلیت همکاری ذاتی در فناوری بلاک چین را به نمایش می‌گذارد.

ما می‌خواهیم همه اکوسیستم‌های ارزهای دیجیتال را به یکدیگر متصل کنیم تا جابه‌جایی از یک مکان به مکان دیگر یا به مکان دیگر بسیار آسان باشد، اما هزینه‌های تراکنش نیز بسیار بالا است. می‌توان تا حد امکان پایین نگه داشت.»

از نظر تلاش های تبلیغاتی، رفیق معتقد است که سرگرم کردن بینندگان با مشارکت های تازه در بازارها و فضاهای متنوع، تصویر خاصی را برای تبادل ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط: دانیل ریکاردو از F1 با Token2049 وارد رمزنگاری شده است

کوین تلگراف با OKX به گفتگو نشست تا ماشین F1 مک لارن را برای گرندپری ۲۰۲۲ سنگاپور در اختیار بگیرد و با راننده استرالیایی دانیل ریکاردو که در اواخر سال گذشته در کمپین تبلیغاتی برجسته این شرکت حضور داشت صحبت کرد. مزرعه برنج. تبلیغات تلویزیونی طنز با حضور ژوزه مورینیو، مدیر من سیتی و بازیکنانش، و همچنین کمپین Metaverse توسط جک گریلیش، تلاش های این شرکت برای تبلیغ Web3 برای کاربران جدید بالقوه را بیشتر نشان می دهد.

یا می‌خواهیم موضوع مهمی را در زندگی آن‌ها بیان کنیم، یا می‌خواهیم به افراد سرگرم‌کننده بازگردیم. در این صورت ممکن است به ما فرصتی بدهند.»

انتشار کمپین Rewrite the System با اعلام همکاری با جشنواره فیلم ترایبکا همزمان شد. Web3، یک صرافی متمرکز بر NFT از طریق بازار خود، ستون فقرات تجربه واقعیت ترکیبی افزوده را در جشنواره محبوب فیلم نیویورک فراهم خواهد کرد.

مطالب مرتبط: NFT Community Greens Films Web3: آینده ای غیرمتمرکز برای طرفداران و هالیوودنویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا