اخبار ارز دیجیتال

WazirX اثبات ذخیره با بیشترین وجوه در کیف پول بایننس را منتشر می کند

صرافی ارز رمزنگاری شده اثبات ذخایر را منتشر کرده و خود را بزرگترین صرافی هند از نظر حجم و ذخایر معرفی کرده است.

پس از پارانویا و آشفتگی در صنعت ارزهای دیجیتال ناشی از رسوایی های نقدینگی و ورشکستگی FTX، ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال در این فضا شروع به انتشار ذخایر خود کرده اند.

آخرین موردی که به اثبات روند ذخیره ملحق شده است، صرافی ارز دیجیتال هندی WazirX است. در ۱۱ ژانویه یک اقدام شفاف را اعلام کرد و گفت:

ما نه تنها بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در هند از نظر حجم معاملات هستیم، بلکه بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در هند از نظر ذخایر هستیم.

WazirX از CoinGabbar، یک پلتفرم ردیابی دارایی های رمزنگاری شخص ثالث، برای نمایش اثبات ذخایر استفاده کرد. بر اساس داده‌ها، در زمان نگارش مقاله، WazirX تقریباً ۲۸۵ میلیون دلار از کل دارایی‌های کاربر را که به تتر استیبل کوین (USDT) است، در اختیار دارد.

بر اساس این بیانیه، ۹۰ درصد از دارایی‌های کاربران WazirX در کیف پول‌های مبتنی بر بایننس نگهداری می‌شوند و ۱۰ درصد باقی‌مانده در کیف‌پول‌های ذخیره‌سازی گرم و سرد نگهداری می‌شوند. این به ترتیب معادل ۲۵۶.۵ میلیون دلار و ۲۸.۵ میلیون دلار است.

الان رای بدهید!

این صرافی اعلام کرد که Binance را به دلیل «پروتکل‌های دقیق و اقدامات فنی پیشرو در صنعت» که برای محافظت از وجوه کاربران در پلتفرم خود استفاده می‌کند، انتخاب کرده است. ما همچنین نسبت ۱:۱ یا بالاتر را برای کاربران خود تضمین کرده ایم تا در صورت انحلال از وجوه خود محافظت کنیم.

در حال حاضر، Shiba Inu (SHIB) بیش از ۱۹٪ از دارایی های صرافی را تشکیل می دهد، پس از آن اتر (ETH) با ۹.۳۷٪، بیت کوین (BTC) با ۸.۲۸٪ و Dogecoin (DOGE) با ۸.۱۸٪ قرار دارند.

مربوط: صرافی هندی WazirX در حذف USDC از فهرست بایننس پیروی می کند

وزیر ایکس علیرغم اینکه بزرگترین صرافی هند است، قبلاً توسط مقامات محلی به اتهام پولشویی شکایت کرده بود. وجوه موجود در بورس برای بیش از یک ماه در طول تحقیقات مسدود شد.

در همین زمان بود که بایننس از طریق توییتی از Changpeng CZ Zhao، بنیانگذار بایننس، علناً از صرافی فاصله گرفت.

علاوه بر این، بایننس با حذف نقل و انتقالات مالی خارج از زنجیره با استفاده از WazirX در طول تحقیقات، در کنار مقامات محلی قرار گرفته است.

بایننس اولین صرافی بود که شواهدی از یک طرح ذخیره پس از آشفتگی FTX منتشر کرد، که بعداً باعث شد سایر صرافی‌های دومینو نیز همین کار را انجام دهند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا