اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Waves استیبل کوین جدید را به عنوان USDN Depeg اعلام کرد

چند روز پس از اینکه USDN پیوند خود را با USD از دست داد، ساشا ایوانوف، مدیرعامل و بنیانگذار Waves، قول داد استیبل کوین جدید او “غیرقابل اتصال” باشد.

ساشا ایوانوف، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم بلاک چین Waves، قصد دارد یک استیبل کوین جدید را در بحبوحه بحران جاری در استیبل کوین نوترینو USD (USDN) با پشتیبانی Waves راه اندازی کند.

ایوانف در ۲۰ دسامبر در توییتر پست کرد اعلامیه طرح حل و فصل وضعیت USDN و پروژه جدید استیبل کوین.

بنیانگذار Waves نوشت: «من یک استیبل کوین جدید راه‌اندازی می‌کنم.او تاکید کرد تا زمانی که طرح USDC شروع به رای گیری نشود، هیچ چیز جدیدی راه اندازی یا اعلام نخواهد شد.

ایوانوف بدون مشخص کردن جزئیات در مورد ماهیت استیبل کوین آینده وعده داده است استیبل کوین ها «نشکن» خواهند شد.

“مهمترین چیز در نهایت کامل کردن افراد است. بیایید روی آن تمرکز کنیم.”

Neutrino USD یک استیبل کوین رمزپایه الگوریتمی است که به دلار آمریکا متصل شده و توسط Waves پشتیبانی می شود. استیبل کوین USDN برای حفظ میخ ۱:۱ خود تلاش کرده و چندین بار در سال ۲۰۲۲ آن را از دست داده است.

USDN اولین سقوط بزرگ خود را در اوایل آوریل ۲۰۲۲ تجربه کرد و استیبل کوین به ۰.۸ دلار کاهش یافت. از آن زمان، Tok چندین میخ را از دست داده است و سقوط اخیر منجر به کاهش USDN به ۰.۵۳ دلار شد. به گفته CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، ۱ توکن USDN 0.58 دلار ارزش دارد.

نمودار قیمت سالانه نوترینو USD (USDN). منبع: CoinGecko

این خبر در حالی منتشر می شود که قیمت ارزهای دیجیتال Waves (WAVES) پس از آن منتشر می شود که اتحاد تبادل دارایی دیجیتال (DAXA)، یک صرافی ارز دیجیتال کره جنوبی، هشداری را برای WAVES در ۸ دسامبر صادر کرد. داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که WAVES از زمان اخطار DAXA حدود ۳۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

مرتبط: ژاپن از پشتیبانی الگوریتمی استیبل کوین ها جلوگیری می کند

امواج بعدی تیز به “اطلاعات غلط” منتشر شده توسط برخی صرافی های متمرکز که توکن های Waves را کوتاه می کنند، حتی اگر “هیچ مشکل اساسی در اکوسیستم Waves وجود ندارد.”

Waves در یک پست وبلاگ گفت: “تیم Waves به سرعت به اتهامات بی اساس پاسخ داد و از آن زمان، برخی صرافی ها شروع به برداشتن محدودیت های خود کردند.”

Waves بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا