🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cherie Hu از Water & Music می گوید Web3 و AI انقلابی در خلاقیت ایجاد خواهند کرد: دستور کار

Cherie Hu، بنیانگذار Water & Music توضیح می دهد که چگونه فناوری در حال تکامل صنعت موسیقی است. اما آیا این به نفع نوازنده است؟

کنجکاوی می تواند شما را بکشد، اما برای نوازندگان، اغلب نقطه شروع خلاقیت و نوآوری است. در سال ۲۰۲۳، ابزار قدرتمند هوش مصنوعی ChatGPT OpenAI به سرعت رشد خواهد کرد و فناوری‌هایی مانند Midjourney و Dall-E به سازندگان محتوا این امکان را می‌دهند که به معنای واقعی کلمه به یک گروه موسیقی تک نفره، یک استودیوی تولید تک‌نفره تبدیل شوند.

همگامی با تکامل سریع فناوری و تأثیر آن بر صنایع مرتبط برای افراد معمولی پرمشغله می تواند دشوار باشد. یکی از اهداف Water & Music ارائه رویکردی مبتنی بر تحقیقات بیشتر برای متخصصان صنعت موسیقی است تا بتوانند به بررسی و بحث بپردازند. و با تکنولوژی جدید آزمایش کنید.

در قسمت ۱۹ از دستور جلسه در پادکست، مجریان ری سالموند و جاناتان دی یانگ در مورد آب صحبت می کنند و ما با شلی هو، بنیانگذار موسیقی صحبت می کنیم.

تغییر اجتناب ناپذیر است

وقتی از هو در مورد آخرین به‌روزرسانی‌ها در صنعت موسیقی پرسیده شد، هو اذعان کرد که “کسب و کار قدیمی موسیقی توسط چند دروازه بان اداره می‌شد” و همه‌گیری، فناوری جدید و شاید حتی برخی از ایدئولوژی‌های پشت Web3 تاثیر داشته‌اند. پیشنهاد کرد که جنبش در نهایت این وضعیت موجود را تغییر خواهد داد.

هو گفت: “من فکر می کنم همه گیری همه گیر بسیاری از مردم را بیدار کرده است.” “من فکر می کنم این افراد را تشویق کرده است که با صدای بلندتر باشند و از تغییراتی که می خواهند ببینند دفاع کنند.”

“بسیاری از انتقادی ترین یا بسیار انتقادی ترین گفتگوهایی که در مورد استریم شنیده ام، فقط به این دلیل است که همه گیری همه گیر هنرمندان را در موقعیتی قرار داده است که اساساً باید تنها به منابع دیجیتال تکیه کنند. که در سه سال گذشته انجام شد.” من آنقدر درآمد دارم که بدون تور زنده بمانم. و آنها به چک جریان نگاه می کنند و می گویند: “این چیزی نیست.” من نمیتونم اینجوری زندگی کنم به این ترتیب، گفتگوهای سازنده تری در مورد مدل های جایگزین برای کسب درآمد از موسیقی در زمینه دیجیتال انجام شده است. البته Web3 نقش بسیار زیادی در این امر داشت. ”

از لحاظ تاریخی، ورود به صنعت موسیقی به این معناست که هنرمندان یا افراد مناسب را می‌شناسند و یا به تلاش‌های خود به گونه‌ای بودجه می‌دهند که موجی برای جذب مخاطبان گسترده‌تری ایجاد کند. هو معتقد است که در صنعت موسیقی سنتی، “بسیاری از این مکانیسم ها در ۱۰، ۲۰، حتی ۳۰ سال گذشته تغییر چندانی نکرده اند”، اما فناوری جدید به سازندگان اجازه می دهد تا به طور کامل بر این مکانیسم ها تسلط پیدا کنند. او همچنین اذعان می کند که روش های جدید دور زدن این باز شده است. مسیر سنتی موفقیت

آقای هو گفت:

“نحوه تغییر فرهنگ، به خصوص وقتی به برنامه هایی مانند TikTok و تأثیر اکوسیستم بر فرهنگ موسیقی و موسیقی و آهنگ های محبوب نگاه می کنید، بسیار سریع حرکت می کند. بخش تاسف بار این است که مؤلفه تأمین مالی به آن دسترسی پیدا نکرده است. “

هو گفت Water & Music می‌خواهد رویکرد تحلیلی‌تری نسبت به چگونگی پیشرفت کسب‌وکار موسیقی و تحت تأثیر قرار گرفتن فناوری جدید اتخاذ کند.

بنابراین وقتی به کسب‌وکارهای موسیقی جدید فکر می‌کنیم، قطعاً بر فناوری‌های جدیدی تمرکز می‌کنیم که به مردم اجازه می‌دهد در صنعت موسیقی مشارکت کنند: ایجاد موسیقی، بازاریابی موسیقی، ایجاد جوامع پیرامون موسیقی، چیزهایی مانند کسب درآمد به روش‌های کاملاً جدید. ما به کل آن پشته.”

مربوط: ۵ روند هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۳ و پس از آن

ایده ها و شیوه های Web3 می توانند در صنعت موسیقی بومی شوند

بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین، مجموعه‌های توکن غیرقابل تعویض و سایر ترفندهای وب ۳ در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، زمانی که صنعت ارزهای دیجیتال گسترده‌تر در بازار صعودی بود، بسیار رایج بود، اما میزبان سالموند گفت: این باعث شد که تعجب کنم که این تاکتیک‌ها امروز چقدر مرتبط هستند. به خصوص در صنعت موسیقی

هو توضیح داد که وقتی نوبت به بازی‌ها می‌رسد، در حال حاضر «فرصتی برای ساختن یک تجربه بیشتر از کسب درآمد از آن و ایجاد کسب‌وکار از آن وجود دارد». فکر می‌کنم آن عنصر هنوز گم شده است و چالشی برای بسیاری از هنرمندان مستقل است. ”

زیرساخت، زمان و هزینه‌های سربار مورد نیاز برای ساختن یک جهان، کار فشرده است و همیشه ثابت نشده است، به استثنای پلتفرم‌های بازی بزرگ مانند Roblox. هو توضیح داد که یک فرصت واقعی تر برای هنرمندان می تواند همگام سازی مجوز باشد. بر طبق صحبت او:

همگام‌سازی، یا مجوز همگام‌سازی، اصطلاحی در صنعت موسیقی است که به معنای صدور مجوز موسیقی برای هر نوع تجربه چندرسانه‌ای سمعی و بصری، مانند فیلم، پادکست، بازی و غیره است. به‌ویژه بازی‌های موبایل که در واقع تعداد زیادی از آنها وجود دارد. من فکر می‌کنم این احتمالاً یکی از ناشناخته‌ترین زمینه‌ها در مشارکت‌های موسیقی و بازی است. معمولاً به بازی‌های بزرگی مانند League of Legends یا Fortnite فکر می‌کنید، اما بسیاری از بازی‌های نوظهور موبایل، به طور خاص بر اساس موسیقی ساخته شده‌اند و ما به دنبال مشارکت با صنعت موسیقی هستیم. ”

برای شنیدن بیشتر گفتگو با آقای هو دستور جلسه می‌توانید به کل قسمت در صفحه پادکست کوین‌تلگراف، پادکست‌های اپل یا اسپاتیفای، از جمله توضیحات عمیق‌تر او درباره نحوه بهره‌مندی مشترکین از تحقیقات منتشر شده توسط Water & Music گوش دهید. فراموش نکنید که مجموعه کامل برنامه های دیگر Cointelegraph را بررسی کنید.

مربوط: مدیر عامل جدید پلتفرم موسیقی هوش مصنوعی می گوید موسیقی هوش مصنوعی باعث ایجاد وحشت در صنایع سنتی می شود

این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Ray Salmond
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا