🚨 اخبار ارز دیجیتال

Watchdog از SEC به دلیل دسترسی FOIA به اسناد تضاد منافع احتمالی ارزهای دیجیتال شکایت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

EMPOWR به دنبال مکاتبه در مورد مقامات سابق SEC ویلیام هینمن، مارک برگر، جی کلیتون و کارفرمایان فعلی آنها است.

نظارت بر نظارت قدرتمند تحقیقات افشاگران (EMPOWR) کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را وادار به تبعیت از درخواست های قانون آزادی اطلاعات (FOIA) برای دسترسی به ارتباطات بین کارمندان سابق SEC و کارمندان سابق و آینده علیه کمیسیون تبادل امنیت و امنیت ایالات متحده کرد. کارفرما.

EMPOWR در شکایت خود مدعی شده است که مقامات سابق SEC دارای تضاد منافع احتمالی در مورد ارزهای دیجیتال هستند. این شکایت به طور خاص به جی کلیتون رئیس سابق SEC، مارک برگر مدیر اجرایی سابق و ویلیام هینمن مدیر سابق خزانه داری شرکت اشاره داشت. با توجه به شکایت،

سوابق درخواستی روشن می کند که آیا کارمند سابق SEC در اعلام اینکه آیا برخی ارزهای رمزنگاری شده اوراق بهادار هستند و بنابراین مشمول مقررات SEC هستند تضاد منافع داشته است یا خیر.

هینمن قبل از پیوستن به SEC در سال ۲۰۱۷، شریک شرکت حقوقی سیمپسون تاچر بود. او قصد داشت پس از ترک SEC در اکتبر ۲۰۲۰ به شرکت بازگردد.

برگر پس از خروج از SEC در سال ۲۰۲۱، شریک سیمپسون تاچر شد، در حالی که کلایتون در سال ۲۰۲۱ به صندوق تامینی ارزهای دیجیتال One River Asset Management پیوست. EMPOWR گفت:

این رویدادها سوالات جدی را در مورد تضاد منافع احتمالی زیربنای مقررات دولتی بازارهای ارزهای دیجیتال در حال ظهور ایجاد می کند.

سیمپسون تاچر یکی از اعضای Enterprise Ethereum Alliance بود، یک گروه حمایتی که هدف آن “ترویج استفاده از اتریوم سازمانی” است. EMPOWR گفت که هینمن در طول مدت تصدی خود در SEC میلیون ها دلار از این شرکت دریافت کرده است.

EMPOWR در گفتگو با عنوان “تجارت دارایی های دیجیتال: وقتی با هاوی و گری (پلاستیک ها) آشنا شدیم، اتر (ETH) کالایی در دوره تصدی هینمن در SEC است که هینمن را بر آن داشت تا قوانین قبلی را بررسی کند. اختلافی که او همچنان با آژانس رابطه داشت. “ارزش اتر به طور قابل توجهی افزایش یافته است.” اسناد مربوط به این سخنرانی یک مناقشه حقوقی بین SEC و آزمایشگاه ریپل است که ادعا می کند فروش سکه XRP توسط ریپل (XRP) قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض می کند. همچنین موضوع یک کشش بود. جنگ

مطالب مرتبط: «ارزش مبارزه را دارد» – وکلای ریپل تأیید کردند که اسناد هینمن در دست آنهاست

این شکایت آخرین مورد از یک سری اقدامات حقوقی است که به درخواست اولیه FOIA EMPOWR برای هشت دسته از سوابق ثبت شده در آگوست ۲۰۲۱ باز می گردد. EMPOWR شکایت خود را در دسامبر همان سال پس از اینکه SEC به درخواست آن پاسخ نداد، تسلیم کرد. سپس SEC به چهار دسته از هشت دسته «بدون سابقه» پاسخ داد، اما بعداً اعتراف کرد که این پاسخ‌ها نادرست بودند و ۱۰۰۰ صفحه از سوابق را در ایمیل‌های جستجو شده یافت.

پس از تلاش برای وادار کردن SEC به گسترش دامنه بررسی اسناد خود، EMPOWR یک درخواست جدید FOIA در دسامبر ۲۰۲۲ ارائه کرد. این دعوی تلاشی برای دریافت پاسخ به آن درخواست است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا