اخبار ارز دیجیتال

این سطوح قیمت بیت کوین را در ادامه ببینید زیرا بیت کوین 3 درصد در طول یک آخر هفته ناپایدار کاهش می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برخی از افت های سریع نتوانسته بیت کوین را از محدوده معاملاتی آشنا خود که توسط یک معامله گر آن را “در برزخ معلق” نامیده است، خارج کند.

بیت کوین (BTC) در 6 مه شاهد نوسانات مجدد بود زیرا معاملات آخر هفته با نقدینگی پایین قدرت دامنه معاملات خود را آزمایش کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

بیت کوین علیرغم نوسانات، «آویزان» است

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که بیت کوین/دلار آمریکا تنها در چند ساعت از روز به بالای 1000 دلار (3 درصد) سقوط کرد.

بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده شاهد وضعیتی سریع معمول معاملات آخر هفته بودند، اما برای چندین هفته نتوانستند از کریدور گسترده تر خارج شوند.

نداشتن ابزاری برای رفع مقاومت 30000 دلاری یا سقوط به سمت خط روند اصلی نزدیک به 25000 دلار، BTC/USD فعالان بازار را ناامید کرد.

معامله‌گر معروف کریپتو تونی گفت: «بیت‌کوین واقعاً در حال حاضر آویزان است و من نمی‌دانم چه کنم. من از موقعیت خود برگشته‌ام و منتظر هستم تا یک طرف این محدوده دوباره وارد شود. گفت دنبال کنندگان توییتر

نمودار پیوست اهداف بالقوه را در صورت شکست نزولی نشان می دهد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/Twitter

تحلیل‌های اضافی که در اوایل روز منتشر شد، پیش‌بینی‌های موجود در مورد 32000 دلار ورودی را منعکس می‌کرد که باید شتاب بیشتری بگیرد.

در مقاله ای جداگانه، معامله گر همکار CryptoBullet، زیان های روز را به عنوان “هیچ چیز خاصی” توصیف کرد.

برخی از مفسران ادعا کردند “آخرین قطره قبل از شکست”، BTC/USD را در یک گوه باریک ارائه کردند و خواستار تعیین مسیر خروج شدند.

گاوهای قیمت بیت کوین باید 30000 دلار را پاک کنند

مثل همیشه، بازه های زمانی طولانی تر باعث خوش بینی بیشتر شد.

مطالب مرتبط: معامله‌گران بیت‌کوین قیمت بیت‌کوین را به 63000 دلار برای باندهای جدید بولینگر «برک آوت» می‌رسانند.

گرد ون لاگن، تحلیلگر، نمودارهای هفتگی را تجزیه و تحلیل می کند با پرچم میانگین متحرک 200 هفته ای (SMA) به عنوان خط مقاومت تسویه بعدی. بیت کوین می تواند الگوی نمودار سر و شانه معکوس صعودی مشابهی را تکمیل کند.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: گرت ون لاگن / توییتر

از سوی دیگر، معامله گر و سرمایه گذار CryptoAce، تاکید کرد که منطقه مقاومت هفتگی بزرگی وجود دارد که گاوها باید با آن دست و پنجه نرم کنند.

بخشی از به‌روزرسانی فعالیت‌های معاملاتی که در آن روز خوانده شد، می‌گوید: «اگر پایین بماند، 24000 دلار جایی است که قیمت در هفته‌های آینده معامله می‌شود».

مجله: کوین های ناپایدار: Depegging، سرکوب بانکی و سایر خطرات در حال ظهور

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا