اخبار ارز دیجیتال

DFI ایالت واشنگتن هشدار داد که Eucoinotrade ممکن است در “کلاهبرداری پیچیده کمیسیون” درگیر باشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از کاربران ادعا کرد که بیش از 50000 دلار توسط این وب سایت کلاهبرداری شده است، که اکنون مقامات از آن به عنوان “صرافی ادعایی ارزهای دیجیتال” یاد می کنند.

وزارت موسسات مالی ایالت واشنگتن (DFI) هشداری برای حمایت از مصرف کننده صادر کرده است که به یک “صرافی مشکوک ارزهای دیجیتال” معروف به Eucoinotrade اشاره می کند.

بر اساس گزارش ها، حداقل یک نفر ممکن است قربانی چیزی شده باشد که به نظر می رسد “کلاهبرداری پیش پرداخت” باشد. این یک طرح اعتماد است که از شما می خواهد هزینه زیادی را به این بهانه پرداخت کنید که برای باز کردن درآمد فرضی ضروری است.

به گفته DFI، “پس از انجام پنج یا شش سرمایه گذاری، مجموعاً نزدیک به 50000 دلار شد و گفته می شود حساب Eucoinotrade سرمایه گذار از 414000 دلار فراتر رفته است.”

در ابتدا، “خدمات مشتری” مدعی شد که حساب باید به “وضعیت نخبگان” به نفع سرمایه گذار ارتقا یابد و از سرمایه گذار درخواست کرد که مبلغ 40000 دلار “کارمزد ارتقاء نرم افزار” بپردازد.

سپس “خدمات مشتری” موافقت کرد که از هزینه 40000 دلار چشم پوشی کند، اما ادعا کرد که سرمایه گذاران برای دسترسی به پول خود باید 14000 دلار هزینه پردازش بپردازند. هنگامی که این کارمزد دریافت شد، از سرمایه گذاران هزینه 9400 دلار دیگری به نام “هزینه اجباری IRS” خواسته شد، که DFI واشنگتن می گوید وجود ندارد.

اسکرین شات هشدار پاپ آپی که بازدیدکننده هنگام حرکت به وب سایت Eucoinotrade دریافت می کند.

در این هشدار آمده است که طبق تحقیقات این سازمان، وب سایت Eucoinotrade ممکن است چند پرچم قرمز پرتاب کند. اگرچه ادعا می کند که در ایرلند ثبت شده است، اما به نظر می رسد شناسه تجاری صرافی مشکوک به یک شرکت کاملاً متفاوت اشاره دارد. سوالات متداول در این وب سایت بیان می کند که آنها همچنان Payza را می پذیرند. Payza در سال 2018 بسته شد، اما بنیانگذاران آن به توطئه برای پولشویی و اداره یک تجارت خدمات پولی مبتنی بر اینترنت بدون مجوز اعتراف کردند. به نظر می رسد این وب سایت با استفاده از الگوی به اشتراک گذاشته شده توسط صدها سایت مشکوک دیگر ساخته شده است.

مربوط: مشکوک 4 میلیون دلاری ‘Exit Scam’ با پرش کوکومو فایننس از رادار و سقوط توکن ها

سایت Ecoinotrade ادعا می کند که از یک “الگوریتم باینری” برای ارائه 150% سود روزانه در حساب های کاربری با حداقل سرمایه گذاری بین 1000 تا 150000 دلار استفاده می کند. با این حال، وب سایت هیچ نظرسنجی یا اطلاعات مشخصات شرکت را نمایش نمی دهد.

کوین تلگراف در مورد این هشدار با EcoinoTrade تماس گرفت، اما پاسخ فوری دریافت نکرد. با دریافت پاسخ، این داستان به روز می شود.

نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا