🚨 اخبار ارز دیجیتال

Warner Music، Polygon و LGND.io شریک راه اندازی Web3 Music Platform هستند

پلتفرم LGND Music رسماً در ژانویه ۲۰۲۳ راه اندازی می شود و همچنین شامل شرکت ضبط رقص Spinnin’ Records می شود.

تجارت الکترونیک و سازنده پلتفرم تعاملی LGND.io از همکاری چند ساله با توسعه دهنده شبکه بلاک چین Polygon و شرکت سرگرمی جهانی Warner Music Group برای ایجاد یک پلتفرم موسیقی Web3 به نام LGND Music خبر داده است.

LGND Music که قرار است در ژانویه ۲۰۲۳ راه اندازی شود، به عنوان یک پلتفرم موسیقی و مجموعه طراحی شده است که از “مجموعه های دیجیتالی از هر بلاک چین بر روی یک پخش کننده اختصاصی” پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد مجموعه های دیجیتال خود را در حال حرکت پخش کنند.

این مشارکت به هنرمندان منتخب گروه موسیقی وارنر اجازه می‌دهد تا مجموعه‌های دیجیتالی را در پلتفرم‌های اپلیکیشن و دسکتاپ راه‌اندازی کنند. سازندگان همچنین می توانند از طریق محتوای انحصاری و تجربیات انتخاب شده با طرفداران خود درگیر شوند. این پلتفرم بر روی Polygon ساخته شده است و قیمت بنزین کمتر و تراکنش های سریع تری را ارائه می دهد.

LGND Music ویژگی‌های مختلفی را ارائه می‌کند که به مجموعه‌کنندگان موسیقی اجازه می‌دهد در یک اکوسیستم غیرمتمرکز بر اساس مالکیت کامل دارایی‌های دیجیتال خود مشارکت کنند. به گفته این شرکت، «کاربران این پلتفرم می‌توانند به راحتی با خرید توکن‌های موسیقی برای مالکیت کامل و ساخت مجموعه‌ها، با کلکسیون‌های دیجیتال شروع کنند، حتی برای کاربرانی که تازه وارد ارزهای دیجیتال و دیجیتال هستند. استفاده آسان. کلکسیونی

مربوط: برندهای Animoca اکثریت سهام را در پلتفرم بازی Music Metaverse تضمین می کند

پتانسیل ادغام موسیقی در اکوسیستم Web3 امیدوارکننده به نظر می رسد. قبل از ایجاد پلتفرم‌های موسیقی مبتنی بر Web3 مانند LGND Music، نوازندگان از قدرت توکن‌های غیرقابل جایگزین برای تبدیل مخاطبان خود به جوامع وفادار استفاده می‌کردند.

ظهور پلتفرم‌های مبتنی بر وب ۳ که به موسیقی اختصاص داده شده‌اند، می‌تواند کل صنعت موسیقی را مختل کند و فرصت‌های جدیدی را برای سازندگان و هنرمندان برای نوآوری و کسب درآمد از آثارشان باز کند. گلدمن ساکس پیش بینی می کند که صنعت موسیقی جهانی تا سال ۲۰۳۰ به ۱۳۱ میلیارد دلار برسد. بسیاری از آن را می توان در محیط Web3 ادغام کرد.

آخرین همکاری گروه موسیقی وارنر برای ایجاد LGND Music ماه‌ها پس از اعلام شراکت با OpenSea صورت می‌گیرد که به هنرمندان موسیقی منتخب اجازه می‌دهد پایگاه طرفداران خود را در بازار NFT ایجاد و افزایش دهند. همین.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا