اخبار ارز دیجیتال

“جنگ علیه کریپتو” – نامه جدید ارائه شده Lambast را پیشنهاد می کند، قوانین نگهداری SEC را پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نمایندگان صنعت قانونی بودن و پیامدهای پیشنهادی تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده برای گسترش قوانین نگهداری را زیر سوال بردند.

بر اساس نامه ای که اخیراً ارسال شده است، پیشنهاد تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده برای تشدید قوانین مربوط به نگهداری از ارزهای دیجیتال با مخالفت حداقل دو طرفدار صنعت مواجه شده است.

همزمان با پایان مهلت اظهار نظر در مورد این پیشنهاد، در ۸ مه، انجمن بلاک چین، یک گروه مدافع برای صنعت کریپتو، نامه ای را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارسال کرد و از پیشنهاد اصلاح قوانین نگهداری انتقاد کرد.

نامه مشابهی سه روز قبل از Andreessen Horowitz (a16z) از صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر Web3 ارسال شده بود.

ماریسا تاشمان کوپل، وکیل سیاست انجمن، در ۸ مه توییت کرد که این قانون “سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال را به شدت کاهش می دهد” و در شکل فعلی آن قانون “غیرقانونی” خواهد بود.

در همان روز، مشاور حقوقی a16z، مایلز جنینگز، گفت که این شرکت «کلمات کوتاهی نکرده است» و این پیشنهاد را «تلاشی نادرست و شفاف برای به راه انداختن جنگ با ارزهای دیجیتال» خواند.

انجمن بلاک چین در نامه خود بیش از ده ها استدلال جداگانه برای رد پیشنهاد SEC ارائه کرد. در میان سایر اتهامات، این قانون فراتر از اختیارات SEC است و مشاوران را از معامله با صرافی‌های ارزهای دیجیتال باز می‌دارد و دارایی‌های سرمایه‌گذاران را در معرض خطر بیشتری قرار می‌دهد.

A16z استدلال مشابهی را در نامه خود توضیح داد و به پیامدهای آن برای مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده اشاره کرد، یعنی اینکه مشاوران دیگر نمی توانند از ارزهای دیجیتال استفاده کنند و این قانون می تواند وظیفه مراقبتی را که SEC از چنین شرکت هایی می خواهد نقض کند.

منع مشاوران از معامله ارزهای دیجیتال در صرافی‌های متمرکز «غیرقانونی، غیرقابل اجرا و خطرناک» است.

مربوط: براد گارلینگ هاوس، مدیر اجرایی، می گوید: دفاع از SEC برای ریپل ۲۰۰ میلیون دلار هزینه خواهد داشت

پیشنهاد فوریه که در انتظار تایید SEC است، قوانین سخت تری را برای مشاوران سرمایه گذاری که دارایی ها از جمله ارزهای دیجیتال را مدیریت می کنند اعمال می کند.

شرکت‌ها باید دارایی‌ها را به‌درستی تفکیک کنند و متولیان باید تحت حسابرسی سالانه توسط حسابداران عمومی، در میان بسیاری از اقدامات شفاف‌سازی دیگر قرار گیرند.

Gensler به طور خاص صرافی‌های ارزهای دیجیتال را هدف قرار داده است که این قانون را اعمال کرده‌اند، و می‌گوید برخی از پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال که خدمات نگهداری را ارائه می‌دهند، در واقع «محافظان واجد شرایط» نیستند.

این پیشنهاد حتی با واکنش هایی از داخل SEC مواجه شد. کمیسر هستر پیرس، «امکان سنجی و گستردگی» این قانون و هدف قرار دادن شرکت های مرتبط با رمزارزها و رمزارزها را زیر سوال برد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا