اخبار ارز دیجیتال

قانونگذار کی یف می گوید که جنگ روی رویکرد نظارتی اوکراین به کریپتو تأثیری نداشته است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مقامات در مصاحبه ای اختصاصی با Cointelegraph گفتند که تصویب قوانین رمزنگاری در اوکراین عمدتاً به دلیل نیاز به انطباق با قوانین مالیاتی و مدنی کند شده است.

یک سال پس از تهاجم روسیه، اوکراین به کار بر روی قوانین ارزهای دیجیتال ادامه می دهد، اما به گفته مقامات کی یف، این جنگ موضع نظارتی آن را تغییر نداده است.

یوری بویکو، کمیسیونر اوراق بهادار اوکراین در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت: اوکراین همچنان به پیروی از اتحادیه اروپا در تصویب قوانین دارایی دیجیتال ادامه می دهد.

به گفته Boyko، قانونگذاران اوکراینی در حال کار برای اجرای یک مقررات مهم ارزهای دیجیتال اروپایی به نام مقررات بازار رمزنگاری (MiCA) هستند.

بویکو گفت: «رویکرد ما برای تنظیم بازار دارایی‌های دیجیتال در طول جنگ تغییر نکرده است.

“ما به وضوح می دانیم که به کجا برویم زیرا راه ما ادغام اروپایی و معرفی هنجارها و قوانین بهتر اتحادیه اروپا به بازار است. ما مسیر خود را با حق اجرای مقررات MiCA در طرح قانون گذاری خواهیم داشت.”

بویکو خاطرنشان کرد که تصویب قوانین رمزنگاری در اوکراین در حال کند شدن است، عمدتاً به دلیل نیاز به ایجاد اصلاحات لازم در قوانین مالیاتی و مدنی این کشور. مقامات گفتند که عامل دیگر مسیر اوکراین به سوی یکپارچگی اروپایی است و کمیته ملی اوراق بهادار و بازار سهام اوکراین (NSSMC) فعالانه با همکاران بین المللی برای اجرای مقررات مشابه MiCA همکاری می کند.

بویکو یوری، کمیسیونر فلز نیپون استیل و سومیتومو

به گفته Oleksii Zhmerenetskyi، رئیس گروه پارلمانی Blockchain4Ukraine، پارلمان این کشور در ابتدا کار تنظیم بازار ارزهای دیجیتال را در اکتبر ۲۰۱۷ آغاز کرد.

ژمرنتسکی گفت: متأسفانه در آن زمان رادای عالی مجمع عمومی هشتم نتوانست قانون ارزهای دیجیتال را تصویب کند و پس از انتخاب رئیس جمهور ولدیمیر زلنسکی، رادای عالی نهمین مجمع عمومی به بررسی خود بازگشت. وی خاطرنشان کرد که قانونگذاران سپس گروه Blockchain4Ukraine را با بیش از ۵۰ قانونگذار در سپتامبر ۲۰۱۹ ایجاد کردند.

Zhmerenetskyi افزود که یک گروه کاری تحت NSSMC در حال حاضر در حال نهایی کردن بسته اصلاحات لایحه “در مورد دارایی های مجازی” برای اعمال به MiCA است که قرار است در ماه آوریل توسط پارلمان اروپا رای گیری شود. مزرعه برنج. او گفت که به محض تصویب و امضای این بسته توسط رئیس جمهور، NSCSM و بانک ملی اوکراین (NBU) مقرراتی را ایجاد خواهند کرد و اوکراین رسماً بازار دارایی مجازی را راه اندازی خواهد کرد.

Zhmerenetskyi گفت: “ما قصد داریم تا پایان سال جاری این کار را انجام دهیم.”

مربوط: اوکراین از زمان آغاز درگیری با روسیه ۷۰ میلیون دلار کمک مالی به ارزهای دیجیتال جمع آوری کرده است

همانطور که قبلا گزارش شده بود، بانک مرکزی اوکراین خرید بیت کوین (BTC) به واحد پول محلی، گریونای اوکراین را در آوریل ۲۰۲۲ ممنوع کرده است. زمان.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا