🚨 اخبار ارز دیجیتال

مد WallStreetBets 635000 دلار memecoin را تخلیه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در عرض دو روز، قیمت توکن از بالاترین رقم تاریخ ۰.۰۰۰۶۷۲۷۹ دلار به پایین ترین قیمت تاریخ ۰.۰۰۰۰۴۸۲۷ دلار سقوط کرد.

ناظران معاملات محبوب subreddit r/WallStreetBets تا حد زیادی سکه WSB (WSB) را حذف کرده‌اند، یک پروژه رمزی که ادعا می‌کند میم کوین رسمی شرط‌های وال استریت است.

WSB در ۲ می توسط افرادی که انجمن WallStreetBets Reddit را مدیریت می‌کنند، راه‌اندازی شد. subreddit به دلیل فشار کوتاه GameStop خود که باعث ورشکستگی یک صندوق تامینی در ژانویه ۲۰۲۱ شد، بدنام شد.

خالق توکن WSB ادعا کرد که ۱۰٪ از سکه برای subreddit بدون تخصیص به تیم ها رزرو می شود. این وب سایت می نویسد:

“این منصفانه ترین memecoin راه اندازی بدون سهمیه تیمی یا پیش فروش است. ایردراپ رایگان و مقداری سکه برای جامعه. ۱۰٪ از عرضه WSB $ مانند r/wallstreetbets sub likes به عنوان خزانه ملی کنار گذاشته می شود تا بتوان آن را پردازش کرد. “

با این حال، چند روز بعد، یکی از اعضای تیم توکن شروع به ریختن هزاران توکن کرد. ۴ می، کارآگاه Onchain ZachXBT زمزمه کرد ‘zjz.eth’ که ربات تعدیل subreddit را اجرا می کند، ظاهراً سرمایه گذاران WSB را مسخره می کند. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که zjz.eth سکه‌های WSB را در ازای ۳۳۴ اتر (ETH) فروخته است که در زمان نگارش این مقاله ارزشی در حدود ۶۳۵۰۰۰ دلار داشت.

مربوط: KuCoin مطمئن می شود که کاربران صرافی پشت قالیچه روزانه هستند

قیمت توکن پس از تخلیه به میزان قابل توجهی کاهش یافت، از بالاترین رکورد ۰.۰۰۰۶۷۲۷۹ دلار به پایین ترین قیمت دو روزه ۰.۰۰۰۰۴۸۲۷ دلار. اعضای انجمن به مردم هشدار دادند که از خرید دیپ خودداری کنند زیرا ناظران همچنان به ۱۰٪ از کل عرضه دسترسی دارند.

در همین حال، یکی دیگر از مدیران WSBmod تهدید کرد در صورت عدم کمک به پلیس و اف بی آی، کسانی را که در تخلیه زباله دخیل هستند گزارش دهید. یک ناظر از zjz.eth برای بازپرداخت درخواست کرده است.

کوین تلگراف سعی کرد با zjz.eth تماس بگیرد اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می کنندنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا