🚨 اخبار ارز دیجیتال

غول وال استریت از بازارهای جدید Crypto Exchange EDX حمایت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

EDX Markets توسط موسسات مالی پیشرو مانند Citadel Securities، Fidelity Investments و Charles Schwab حمایت می شود.

EDX Markets که تازه وارد صنعت مبادلات ارزهای دیجیتال است، با حمایت موسسات مالی برجسته مانند Citadel Securities، Fidelity Investments و Charles Schwab، ورود قابل توجهی داشته است. این شرکت اخیراً با راه‌اندازی بازار دارایی‌های دیجیتال در ۲۰ ژوئن، ورود رسمی خود به صنعت را اعلام کرد.

بر اساس این اعلامیه، این بورس بهترین شیوه های مالی سنتی را اتخاذ خواهد کرد و مزایای منحصر به فردی مانند نقدینگی، قیمت گذاری رقابتی و یک مدل غیرقانونی طراحی شده برای به حداقل رساندن تضاد منافع و در نتیجه تبدیل شدن به “رهبر صنعت” ارائه خواهد کرد. ما می خواهیم رهبران را جذب کنیم. EDX در حال حاضر تنها از تجارت چهار ارز دیجیتال پشتیبانی می کند: بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH).

در ماه‌های آینده، EDX EDX Clearing را معرفی خواهد کرد، یک مرکز تسویه حساب برای تسویه معاملات انجام شده در پلتفرم EDX Markets. این سیستم تجارت با طرف مقابل مرکزی را امکان پذیر می کند و مزایای قابل توجهی مانند بهبود رقابت قیمت، به حداقل رساندن ریسک تسویه حساب و افزایش کارایی عملیاتی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند.

به عنوان بخشی از استراتژی رشد خود، EDX اخیراً یک دور سرمایه گذاری را تکمیل کرد که سرمایه گذاران استراتژیک از جمله Miami International Holdings، DV Crypto، GTS، GSR Markets LTD و HRT Technology را جذب کرد. این سرمایه گذاران به یک ائتلاف موجود از سرمایه گذاران موسس از جمله Charles Schwab، Citadel Securities، Fidelity Digital AssetsSM، Paradigm، Sequoia Capital و Virtu Financial می پیوندند. این شرکت گفت که بودجه اضافی برای توسعه بیشتر پلت فرم معاملاتی EDX و تثبیت موقعیت آن در بازار استفاده خواهد شد.

مربوط: بنا به گزارش ها، دویچه بانک برای مجوز نگهداری دارایی دیجیتال از BaFin درخواست داده است

راه اندازی بازار EDX در بحبوحه سرکوب نظارتی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال همچنان قوی است.

به طور مشابه، شرکت مدیریت سرمایه گذاری BlackRock گام بزرگی برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال برداشته است. در ۱۵ ژوئن، این شرکت درخواستی را برای اولین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده ارائه کرد. با توجه به تایید مقررات، ETF روشی تنظیم شده و راحت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد تا در معرض بیت کوین قرار بگیرند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا