اخبار ارز دیجیتال

کتی وود: «دیوار نگرانی» به کیف پول‌های دیجیتال منتهی می‌شود، فناوری بلاک چین نادیده گرفته می‌شود

مدیرعامل ARK Invest گفت: عدم اطمینان بازار فرصت هایی را برای سرمایه گذاری بر نوآوری های مخربی می طلبد که از نظر تاریخی “در زمان های آشفته سهم خود را به دست آورده اند.”

کتی وود، مدیر عامل شرکت ARK Invest معتقد است که کیف پول های دیجیتال و فناوری بلاک چین از جمله “نوآوری های تغییر دهنده بازی” هستند که بازار سهام در سال ۲۰۲۲ تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

وود در یک پست وبلاگی در ۱۲ ژانویه در وب سایت ARK Invest پیشنهاد کرد که بازار سهام در سال ۲۰۲۲ با “دیواری از اضطراب” روبرو خواهد شد.

وود با تاکید بر اینکه کیف پول های دیجیتال «جایگزین پول نقد و کارت های اعتباری» هستند، خاطرنشان کرد که کیف پول های دیجیتال به عنوان روش تراکنش برای تجارت آفلاین در سال ۲۰۲۰ از پول نقد پیشی گرفته اند.

او همچنین استدلال کرد که کیف پول های دیجیتال را نباید نادیده گرفت و خاطرنشان کرد که آنها تا سال ۲۰۲۱ حدود ۵۰ درصد تجارت آنلاین جهانی را تشکیل خواهند داد.

وود پیشنهاد کرد که سقوط اخیر صرافی ارزهای دیجیتال FTX بر ماموریت بزرگتری که بلاک چین های عمومی برای آن در نظر گرفته شده بودند، تأثیری نداشته است.

بلاک چین های عمومی مانند بیت کوین و اتریوم با پردازش تراکنش ها همگام هستند.

وود تاکید کرد که چگونه سقوط FTX به سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال آموزش داده است تا به محل ذخیره دارایی‌های رمزنگاری‌شان توجه بیشتری داشته باشند و بیان کرد که صرافی‌های غیرمتمرکز که امکان تجارت بدون واسطه مرکزی را فراهم می‌کنند، ۳۷ درصد از ۸.۳۵ درصد به ۱۱.۴ درصد افزایش یافته است.

الان رای بدهید!

وود گفت که او هرگز در “۳۰ سال مدیریت سبد سهام” خود، فضای بازاری بی ثبات تر را تجربه نکرده بود و هرگز “بازاری به این آشفته” را ندیده بود.

مدیرعامل پیشنهاد کرد که اقتصاد با شرایط سختی از جمله کاهش عرضه پول، کاهش قیمت کالاها و “باز شدن” موجودی های متورم مواجه است.

مربوط: Visa Dreams برنامه‌هایی برای امکان پرداخت خودکار صورت‌حساب‌ها از کیف‌پول‌های کریپتو دارد

آقای وود در گزارش خود گفت که سرمایه گذاران “سطوح بالایی” پول نقد در اختیار دارند که از زمان بحران ۱۱ سپتامبر در سال ۲۰۰۱ مشاهده نشده است و این نگرانی سرمایه گذاران را برانگیخته است.

دیگر نوآوری‌های «تغییرکننده بازی» که وود معتقد بود بازار سهام در سال ۲۰۲۲ «بیشتر نادیده گرفته می‌شود» عبارتند از هوش مصنوعی (AI)، وسایل نقلیه الکتریکی، اکتشاف فضا و چاپ سه‌بعدی.

او معتقد است که علیرغم عدم اطمینان بازار، فناوری‌های مخربی که «مشکلات را حل می‌کنند» به طور تاریخی «در زمان‌های آشفته سهمی به دست آورده‌اند».نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا