اخبار ارز دیجیتال

وویجر به دادگاه گفت که طرح اکتساب بایننس یک «تصمیم تجاری صحیح» بود و به فوریت نیاز داشت.

شرکت ورشکستگی به اعتراضات بسیاری از ذینفعان پاسخ داد و استدلال کرد که افشای اطلاعات کافی بوده و تصمیماتش مناسب بوده است.

کارگزاری ورشکسته ارزهای دیجیتال وویجر دیجیتال در ۸ ژانویه در پاسخ به اعتراضی که علیه خرید پیشنهادی بدهی این شرکت توسط بایننس مستقر در ایالات متحده ارائه شده بود، اسناد را در دادگاه ایالات متحده ثبت کرد. وویجر اعلام کرد که این پیشنهاد را در ۱۹ دسامبر تایید کرده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، چهار ایالت، سرپرست ایالات متحده و تحقیقات آلامدا این موضوع را به چالش کشیده اند.

در بیانیه ای، وویجر گفت که اعتراض به پیشنهاد بایننس ایالات متحده “نمی تواند پشتوانه واقعی یا حقوقی” در ادعاهای آنها ارائه دهد، اما بایننس ایالات متحده نرخ بازیابی بالاتری نسبت به سایر پیشنهادات به طلبکاران ارائه می دهد و بازیابی سریعی را فراهم می کند.

این شرکت استدلال کرد که تصمیم وویجر برای پذیرش طرح Binance.US تمرینی برای قضاوت صحیح تجاری بود. “قاعده قضاوت تجاری” یک دکترین حقوقی است که توضیح می دهد چگونه دادگاه باید به تصمیمات مدیریت یک شرکت احترام بگذارد. در اسناد گفته شد:

“شکایت واقعیت عملی این موارد فصل ۱۱ را نادیده می گیرد و نمی تواند معامله ای را شناسایی کند که نتیجه بهتری برای طلبکاران بدهکار داشته باشد. هیچ کدام. و این زمان در مورد فصل ۱۱ از .

وویجر همچنین خاطرنشان کرد که این معامله هنگامی که جایگزین های بالاتر یا بهتری پیشنهاد می شود، “بی اعتمادی” را حفظ می کند.

اعتراضات امین ایالات متحده و ایالت های ورمونت، نیویورک، تگزاس و هاوایی در اسناد به عنوان “پیش از موعد” رد شد.

الان رای بدهید!

دومین پاسخ طولانی به تاریخ ۸ ژانویه اعتبار اطلاعات ارائه شده در طرح Binance.US را تشریح کرد و گفت که اعتراضات دیگر زودهنگام بوده و پرونده Alameda Research بیهوده است.

مرتبط: سرمایه گذاران به دنبال فروش FTX، سلسیوس، BlockFi و ادعاهای Voyager هستند

SEC در ۴ ژانویه یک اعتراض محدود به برنامه های Binance US ارائه کرد و استدلال کرد که جزئیات برنامه ها کافی نیست. آلامدا استدلال کرد که این طرح ادعاهای تسهیلات وام را رعایت نکرد و گفت وویجر فقط “بر اساس اظهارات جعلی و دروغین Alameda FTX” قرارداد وام را امضا کرد. یک قرارداد وام ۵۰۰ میلیون دلاری برای پوشش زیان هایی که پس از سقوط سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال متحمل شد امضا کرد. شرکت سرمایه Three Arrows Capital.

Voyager در ۵ ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد. بر اساس اسناد دادگاه مختصری که در ۸ ژانویه ارائه شد، وویجر با ۹۶ شخص ثالث علاقه مند به تجارت خود وارد مذاکره شده است.

FTX US در ماه سپتامبر در حراج دارایی های Voyager برنده شد. روند مناقصه پس از ورشکستگی FTX تمدید شد که منجر به پیشنهاداتی از CrossTower، INX و دیگران شد.



نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا