اخبار ارز دیجیتال

وویجر مدیران FTX و Alameda را به عنوان قاضی بازرسان هزینه احضار کرد

از طرف Voyager، شرکت حقوقی Kirkland & Ellis احضاریه هایی را با چهار مدیر اجرایی FTX و Alameda ارسال کرد و خواستار مقدار حیرت آور اسناد شد.

وکلای نمایندگی کارگزار ارزهای دیجیتال ورشکسته Voyager Digital احضاریه ای را برای درخواست اطلاعات از مدیر عامل سابق FTX Sam Bankman-Fried و سایر مدیران FTX و Alameda Research ارسال کرده اند.

این احضاریه از نظر دامنه بسیار گسترده است و وکلای وویجر ادعا کرده اند که اسناد و ارتباطات بین نهاد FTX و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) یا وزارت دادگستری (DOJ) طبق پرونده ۶ فوریه ثبت شده است. من دنبال کپی هستم

وکلای دادگستری همچنین می‌خواهند پرتفوی وام بین Alameda و Voyager را مشاهده کنند و اطلاعات مربوط به وضعیت مالی FTX قبل و بعد از تشکیل پرونده ورشکستگی در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲، در میان بسیاری از اسناد دیگر درخواست شده، افزایش یابد.

سایر مدیرانی که احضاریه دریافت کرده اند عبارتند از کارولین الیسون مدیر عامل سابق Alameda، گری وانگ یکی از بنیانگذاران FTX و رامنیک آرورا رئیس محصول FTX، که از هر یک از آنها خواسته شد تا اطلاعات درخواستی را تا ۱۷ فوریه ارائه کنم.

اطلاعات کمی در مورد وانگ (سمت چپ)، که FTX را با Bankman-Fried تأسیس کرد، در دست نیست، اما الیسون (راست) از زمان ورشکستگی صرافی با مقامات کار کرده است.

رابطه مالی بین وویجر و آلامدا عمیق است و آلامدا در تلاش است تا ۴۴۶ میلیون دلاری را که به وویجر پس داده است پس بگیرد. در پرونده ۳۰ ژانویه خود، این شرکت ادعا کرد که وویجر را ظرف ۹۰ روز پس از تشکیل پرونده ورشکستگی بازپرداخت کرده است، بنابراین می تواند وجوه را به نفع طلبکاران خود “پس بگیرد”.

در پاسخ، وویجر ادعا می‌کند که طلبکارانش پس از اینکه Alameda پیشنهادی برای دارایی‌های Voyager ارائه کرد، متحمل “زیان قابل توجهی” شد، که برای Voyager 100 میلیون دلار هزینه داشت و ادعاهای Alameda کمتر از سایر طلبکاران بود.

مربوط: وکلای SBF اقدام به جلوگیری از انتشار هویت وثیقه می کنند

در همین حال، طبق گزارش ۷ فوریه Law360، مایکل وایلز، قاضی ورشکستگی ایالات متحده گفت که یک بازرس غرامت را برای بررسی غرامت کارشناسان در پرونده فصل ۱۱ وویجر منصوب خواهد کرد.

طبق گزارش‌ها، وایلز پیشنهاد کرد که هزینه‌های کارشناسی که در پرونده ورشکستگی انجام می‌شود، بالاتر از حد انتظار است، و استدلال‌های ارائه‌شده توسط امین ایالات متحده، او را متقاعد کرد که بررسی‌کننده هزینه‌ها سودمند خواهد بود.

آقای وایلز با اشاره به اینکه ممتحنین می توانند بیشتر از اینکه در هزینه های حرفه ای دیگر صرفه جویی کنند، برای املاک و مستغلات هزینه کنند، آقای وایلز توصیه کرد که هزینه های خود را محدود کنید.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا