اخبار ارز دیجیتال

فروش 1 میلیارد دلاری وویجر به Binance.US توسط دادگاهی در ایالات متحده متوقف شده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک قاضی فدرال به طور موقت یک تراکنش پیشنهادی بین Voyager و Binance.US را به حالت تعلیق درآورده است و به دولت زمان بیشتری برای پیگیری درخواست تجدیدنظر در مورد به چالش کشیدن این معامله می دهد.

فروش 1 میلیارد دلاری Voyager Digital به Binance.US توسط یک قاضی فدرال به دلیل درخواست توقف اضطراری توسط دولت ایالات متحده به طور موقت متوقف شد.

درخواست اقامت اضطراری در 27 مارس توسط قاضی جنیفر رردن از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در نیویورک پذیرفته شد. این به معنای تجارت بالقوه بین وویجر و بایننس است. استیناف قضایی علیه طرح ورشکستگی

جنیفر رردن، قاضی منطقه، درخواست اضطراری وزارت دادگستری ایالات متحده را تایید کرد. سس: شنونده کت

وزارت دادگستری در 17 مارس درخواست اضطراری برای تعلیق ارائه کرد. این پیشنهاد بلافاصله توسط وویجر دیجیتال و کمیته رسمی بستانکاران بدون تضمین در 20 مارس به چالش کشیده شد و مجدداً توسط وزارت دادگستری در یک حرکت “پاسخ” نهایی در 21 مارس به آن پاسخ داده شد.

در آخرین دستور، قاضی ریردن خلاصه کرد:

با توجه به نظرات کتبی کلیه طرفین و نیز جلسات و استدلال های شفاهی در این خصوص، با یک فوریت پیشنهادی دولت موافقت می شود.

یک قاضی فدرال به زودی نظری را صادر خواهد کرد که این تصمیم را با جزئیات بیشتر تشریح خواهد کرد.

این شرکت تجارت ارزهای دیجیتال در تاریخ 5 ژوئیه برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد و از آن زمان در تنظیم برنامه هایی برای توزیع مجدد وجوه فعال بوده است.

خرید وویجر توسط Binance.US توسط Judge Wiles در 7 مارس تایید شد. بخشی از این تاییدیه شامل صدور توکن های ورشکستگی برای مشتریان آسیب دیده وویجر بود.

مربوط: مقامات ایالات متحده از مدیران وویجر برای محافظت از فروش Binance.US شکایت کردند

با این حال، تنظیم کننده های ایالات متحده تلاش های متعددی برای توقف تجارت انجام داده اند.

علاوه بر وزارت دادگستری، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، در پیشنهاد 15 مارس خود، استدلال کرد که برنامه های ورشکستگی وویجر باعث کلاهبرداری، سرقت یا فرار مالیاتی می شود. با این حال، این ادعا بعدا توسط قاضی مایکل وایلز رد شد.

کمیته رسمی وویجر از بستانکاران بدون وثیقه در 27 مارس توئیتر توضیح داد که “به مخالفت فعالانه با تلاش های دولت ادامه می دهد.”

بر اساس نظرسنجی ارائه شده به دادگاه در 28 فوریه، بیش از 97 درصد از 61300 دارنده حساب Voyager از طرح بازسازی حمایت می کنند. این طرح 73 درصد از بدهی مشتریان وویجر را پرداخت خواهد کرد.

مجله: کوین های ناپایدار: Depegging، سرکوب بانکی و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا