🚨 اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران Voyager احضاریه هایی را به SBF ارسال می کنند و به دلیل “سپرده های از راه دور” در دادگاه حاضر می شوند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بانکمن-فرید فقط چند روز فرصت دارد تا قبل از حضور در دادگاه هفته آینده، مدارک مورد نیاز را تکمیل کند.

نمایندگان طلبکاران بدون وثیقه وویجر از سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX خواسته اند تا پرونده های اداری را تشکیل دهد و هفته آینده برای واریز وجه از راه دور در دادگاه حاضر شود.

بر اساس اسناد دادگاهی که در ۱۸ فوریه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک ارائه شد، بانکمن-فرید “احضاریه ای برای شهادت در پرونده ورشکستگی” دریافت کرد.

این توسط کمیسیون رسمی برای طلبکاران بدون وثیقه صرافی ورشکسته وام‌دهی ارز دیجیتال Voyager Digital Holdings ارائه شده است، که گفت باید برای «سپرده‌گذاری از راه دور» در ۲۳ فوریه ظاهر شود.

Bankman-Fried همچنین گفت که تمام “اسناد و مکاتبات” درخواستی را تا ۲۰ فوریه ارائه خواهد کرد.

وکلای وویجر احضاریه هایی را برای بانکمن فرید، کارولین الیسون مدیر عامل آلامدا، گری وانگ بنیانگذار FTX و رامنیک آرورا رئیس محصول FTX ارائه کردند. این پس از افشای پرونده در دادگاه در ۶ فوریه بود.

همه افراد موظف بودند اطلاعات درخواستی را تا ۲۶ بهمن ماه ارائه دهند.

قاضی جان دورسی قبلاً به بدهکاران FTX اجازه داده بود که بر اساس قوانین دادگاه ورشکستگی، احضاریه هایی را برای جستجوی اطلاعات و اسناد از همکاران سابق FTX و خانواده بانکمن-فرید صادر کنند.

مربوط: Sam Bankman-Fried به دنبال دسترسی به وجوه FTX است

در ۱۶ فوریه، پس از اینکه قاضی لوئیس کاپلان گفت که قاضی لوئیس کاپلان گفت که او “دلایل محتمل” را برای این باور دارد که تلاش کرده است شاهدان را دستکاری کند، فاش شد.

اسناد دادگاهی قبلی که در ۳ فوریه ثبت شد همچنین نشان داد که شرکت هلدینگ Bankman-Fried، Emergent Fidelity Technologies، درخواست حمایت از ورشکستگی داده است.

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا