اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران وویجر ممکن است در هفته‌های آینده شروع به دیدن وجوه کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این کارگزار ارز دیجیتال ورشکسته پس از اینکه بایننس هفته گذشته معامله خرید خود را کنار گذاشت، وارد مراحل نهایی انحلال شد.

به گفته کمیته طلبکاران وویجر، وجوهی که روی پلتفرم کارگزار ارز دیجیتال ورشکسته Voyager Digital گیر کرده است، ممکن است در «هفته‌های آینده» به طلبکاران بازگردد.

4 می توییت کمیته رسمی وویجر از اعتباردهندگان بدون تضمین (UCC) گفت که شرکت منحل شده رمزنگاری در آخرین مراحل انحلال ورشکستگی است. UCC “انتظار دارد” که “اولین توزیع ظرف چند هفته آینده آغاز شود.”

به‌روزرسانی UCC 10 روز پس از آن صورت می‌گیرد که Binance.US از توافق اولیه خود برای خرید دارایی‌های Voyager به ارزش 1.02 میلیارد دلار، با ذکر «سیاست خصمانه ایالات متحده» به عنوان دلیل کنار گذاشتن این معامله، «محیط نظارتی نامطمئن»، خارج شد.

خوشبختانه، طرح تجدید ساختار Voyager شامل یک “گزینه تعویض” است که به شرکت اجازه می دهد پس از تصمیم Binance.US برای خروج از معاملات، خود انحلال شود. این به کارگزاران ورشکسته اجازه می دهد تا پول نقد و ارزهای دیجیتال را مستقیماً از طریق پلتفرم Voyager بین مشتریان خود توزیع کنند.

UCC اعلام کرد که از اقدام Binance.US ناامید شده است و در حال بررسی اتهامات احتمالی علیه صرافی ارزهای دیجیتال است که در آخرین لحظه تغییر عقیده داشت.

توجه داشته باشید که وویجر در حال حاضر ملزم به تشکیل پرونده انحلال در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک است. به گفته کمیسیون، طرفین 10 روز فرصت دارند تا نسبت به رسیدگی به انحلال اعتراض کنند.

مربوط: جمینی از میانجی گری Genesis حمایت می کند، اما از سرعت دادن ناامید شده است

UCC گفت که اگر اعتراضی در 10 روز آینده ثبت نشود، “ویجر این طرح را عملی خواهد کرد.” اما در صورت اقامه اعتراض، دادگاه قبل از تصویب طرح تصفیه جلسه رسیدگی به اعتراض را تشکیل می دهد.

97 درصد از 61300 مشتری وویجر که به طرح تجدید ساختار دادگاه رأی مثبت دادند، رأی مثبت دادند، اما در آن زمان رأی دهندگان معتقد بودند که Binance.US دارایی های سرگردان را به دست خواهد آورد.

مجله: AI Eye: “بزرگترین جهش تا کنون” در هوش مصنوعی، ابزارهای جدید و جالب، هوش مصنوعی یک DAO واقعی استنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا