🚨 اخبار ارز دیجیتال

طرح ورشکستگی وویجر تأیید شد، مشتریان ممکن است ۳۵.۷ درصد از صورت‌حساب‌های اصلی را بازیابی کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تلاش سوم برای کارگزاری کریپتو وسوسه انگیز خواهد بود، که دارایی های آن تقریباً توسط FTX و Binance.US خریداری شد. ما الان فقط داریم به طلبکارانمان می دهیم.

بر اساس گزارش رویترز، طرح ورشکستگی کارگزاری ارزهای دیجیتال وویجر توسط دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در ۱۷ می تایید شد. دستور قاضی مایکل وایلز مبنی بر تایید این روند یک روز قبل توسط دادگاه اعلام شد.

پس از اینکه Binance.US از برنامه های خود برای خرید یک میلیارد دلار از دارایی های Voyager در ۲۵ آوریل عقب نشینی کرد، به اصطلاح برنامه سوم ورشکستگی در ۵ می پیشنهاد شد. این معامله قبل از Binance بر مقاومت دولت ایالات متحده غلبه کرده بود. ایالات متحده در آخرین لحظه تغییر کرد. وویجر اکنون به مرحله انحلال می رود، به این معنی که دارایی های خود را بین طلبکاران خود توزیع می کند.

در ماه سپتامبر، قبل از معامله با Binance.US، FTX US برنده حراج دارایی های Voyager به مبلغ ۱.۴ میلیارد دلار شد، اما به دلیل ورشکستگی FTX، فروش با شکست مواجه شد. طبق گزارش ها، فروش FTX به طلبکاران اجازه می دهد تا ۷۲٪ از ارزش حساب را دریافت کنند. FTX در ماه ژانویه از Voyager به مبلغ ۴۴۵.۸ میلیون دلار شکایت کرد، با این استدلال که بازپرداخت وام های انجام شده در سال ۲۰۲۲ درست قبل از ورشکستگی FTX رخ داده است و می تواند بازگردانده شود.

مرتبط: مقامات ایالات متحده به دنبال حمایت از مدیران وویجر در Binance.US فروش هستند

وویجر در وب‌سایت خود اعلام کرد که مشتریان می‌توانند انتظار داشته باشند که ۳۵.۷۲ درصد از صورت‌حساب اولیه خود را از طریق اپلیکیشن وویجر یا به صورت نقدی پس از ۳۰ روز به صورت ارز دیجیتال دریافت کنند. تا ۸ می، وویجر گفت ۱.۳۳ میلیارد دلار دارایی در دست جمع آوری دارد که شامل ۶۲۹.۸ میلیون دلار بازیابی اولیه و ۱.۸ میلیارد دلار مطالبات است.

اگر ادعای بازیابی سریع FTX/Alameda Research با شکست مواجه شود، ممکن است مبلغ اولیه وصول طلبکار افزایش یابد. وویجر ۴۴۵ میلیون دلار برای پوشش ادعاهای خود کنار گذاشته است. علاوه بر این، وویجر می‌تواند سرمایه‌های ورشکسته Three Arrows Capital را بازیابی کند. این شرکت در اواخر ژوئن اخطار نکول وام ۱۵۲۵۰ بیت کوین (BTC) و ۳۵۰ میلیون کوین دلار آمریکا (USDC) به Three Arrows صادر کرد. ارزش این دارایی ها در آن زمان ۶۵۵ میلیون دلار و در زمان نگارش تقریباً ۷۶۸ میلیون دلار بود.

Voyager در ۵ ژوئیه اعلام ورشکستگی کرد.

مجله: آیا می توان به صرافی های کریپتو پس از سقوط FTX اعتماد کرد؟نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا